Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

UWAGA! Na liście zawodników znajdują się wyłącznie osoby, które potwierdziły i opłaciły start w zawodach

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad
1 Andrzej Zdzitowiecki ZKS Warszawa Regular Production Optic Minor 1
2 Piotr Bień Zbrojownia Senior Production Minor 1
3 Mikołaj Ciaś Legia Warszawa Regular Standard Major 1
4 Seweryn Grzegorek Shooting Academy Regular Standard Minor 1
5 Tomasz Płuciennik Shooting-Academy Junior Production Minor 1
6 Przemek Słodkowski-Struzik ZKS Warszawa Regular Standard Minor 1
7 Mariusz Weglarczyk LEGIA Regular Standard Minor 2
8 Michał Ostrowski Legia Regular Production Minor 2
9 Andrzej Tomczak Legia Senior PCC Minor 2
10 Sebastian Borowski Combat Shooting Knyszyn Regular Standard Minor 2
11 Rafał Wojtkiewicz Combat Shooting Knyszyn Regular Standard Minor 2
12 Dawid Sieńko COMBAT Shooting Knyszyn Regular Open Minor 2
13 Rafal Miekiszewski Combat shooting Regular Standard Minor 2
14 Rafal Gardocki Combat Shooting Knyszyn Regular Standard Minor 2
15 Patryk Pelc Amator Wrocław Regular Production Minor 2
16 Paweł Ostrowski Legia Warszawa Regular Standard Minor 2
17 Paweł Kopania SA Łódź Regular PCC Minor 3
18 Jacek Ostrzycki T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 3
19 Tomasz Urbański Shooting Academy Regular Production Minor 3
20 Wojciech Kaczmarek T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 3
21 Jacek Kicerman T.S. Gwardia Olsztyn Super Senior Production Minor 3
22 Andrzej Husiatynski Legia Regular Standard Minor 3
23 Michal Gardian Gardian Delfin Regular Production Minor 3
24 Krzysztof Kobos TKS Tarnów Regular Production Optic Minor 3
25 Krzysztof Kaczyński ZKS Warszawa Super Senior Production Minor 3
26 Grzegorz Praczyński Twierdza Przemyśl Regular Production Minor 4
27 Dawid Ćwirko SWKS Regular Standard Minor 4
28 Krzysztof Nagły 10-ka Radomsko Regular Production Minor 4
29 Grzegorz Popiołek Popiołek OSS Rybieniec Regular PCC Minor 4
30 Albert Pasek Amator Regular Production Minor 5
31 Jerzy Wrotniak LOK Gilza Pleszew Senior Standard Minor 5
32 Janusz Skoneczny ZKS Warszawa Regular Production Minor 5
33 Zbigniew Kostrzewa Iglica Regular Standard Minor 5
34 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Optic Minor 5
35 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 5
36 Kacper Usiński Proelia Regular Production Minor 5
37 Maciej Nowak KS Amator 4funshooters Regular Production Minor 6
38 Michal Leonhard Lok Bursztyn Regular Production Minor 6
39 Katarzyna leonhard Lok Bursztyn Lady Standard Minor 6
40 Monika Grzesiak KBSK Kalisz Lady Standard Minor 6
41 Marcin Grzesiak KBSK Kalisz Regular Production Minor 6
42 Filip Leonhard LOK Gilza Pleszew Regular Production Minor 6
43 Robert Wielgosz Lok bursztyn Regular Production Minor 6
44 Maciej Wisniewski Extreme-tech.pl Regular Production Minor 7
45 Robert Markowski Shooting academy Senior Standard Minor 7
46 Marcin Wojcieszek Sigma Shooting Regular Standard Minor 7
47 Paweł Horna DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 7
48 Mariusz Lipiński ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
49 Sławomir Pietrzak OSS RYBIENIEC Senior Production Minor 7
50 Bogusław Kamiński C4 Regular Production Minor 7
51 RAFAL NOWAKOWSKI KS COVER Regular Production Minor 7
52 Emil Woliński ks.snajper Regular Standard Minor 8
53 Piotr Maciąg snajper Regular Production Minor 8
54 Giedrius Baksa Baltic Shooting Center LT Regular Production Minor 8
55 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Regular Production Minor 8
56 Mirosław Gibalski WKS Śląsk Wrocław Senior Open Minor 8
57 Krzysztof Gibalski WKS Śląsk Wrocław Regular Standard Minor 8
58 Maciej Dyrcz KS Gwardia 1924 Regular Standard Minor 9
59 Bartosz Stano Ks Gwardia 1924 Regular Standard Minor 9
60 Krzysztof Zaczek Gwardia 1924 Sosnowiec Regular Production Minor 9
61 Marcin Sauter 10 Łódź Regular Standard Minor 9
62 Krzysztof Kolowca BELLONA Kalisz Senior Open Major 9
63 Wiesław Burzec ZSD KRAKÓW Super Senior Standard Minor Chcę sędziować
64 Andrzej Krawiec SHOOTING ACADEMY Łódz Regular PCC Minor Chcę sędziować
65 Dariusz Bryniak ZKS Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować
66 Adam Minkowski WSS Jonkowo Regular Production Minor Chcę sędziować
67 Tadeusz Noga ZSD Kraków Super Senior Standard Minor Chcę sędziować
68 Krzysztof Michoń Shooting Academy Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować
69 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
70 Paweł Berezowski Berezowski ZKS Warszawa Super Senior Production Minor Chcę sędziować
71 Magdalena Wrzesień-Ostrowska Legia Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować
72 Piotr Bojanowski ZKS Warszawa Senior Production Minor Chcę sędziować
73 Sławomir Chmielewski Legia Warszawa Senior Standard Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"