Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

UWAGA! Na liście zawodników znajdują się wyłącznie osoby, które potwierdziły i opłaciły start w zawodach

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad
1 Wilhelm WILIM ZKS Warszawa Regular Production Minor 1
2 Antoni Skrajny Dragon Siedlce Regular Open Major 1
3 Maciej Szczygielski VIS Gostyń Regular Standard Major 1
4 Lechoslaw Buszkiewicz Tarcza szamotuly Senior Open Major 1
5 Krzysztof Opęchowski Obrońca Troszyn Regular Production Minor 1
6 Piotr Struzik ZSD KRAKÓW Regular Standard Minor 1
7 Michal Biernacki ZKS Warszawa Regular Production Minor 1
8 Arek Jaźwinski Legia Regular PCC Minor 2
9 Joe Farewell FL Regular PCC Minor 2
10 Maciej Tracewski Legia Warszawa Regular PCC Minor 2
11 Michal Ostrowski Legia Junior Production Minor 2
12 Radosław Ciechański Legia Warszawa Regular PCC Minor 2
13 Grzegorz Popiołek OSS Rybieniec Regular PCC Minor 2
14 Przemysław Hoppe KS GARDA Ostróda Regular PCC Minor 2
15 Marcin Seń Legia Warszawa Regular Standard Minor 2
16 MARIUSZ WEGLARCZYK LEGIA Regular Standard Minor 3
17 RAFAL NOWAKOWSKI cover Regular Production Minor 3
18 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Regular Production Minor 3
19 Piotr Duczek Dragon Siedlce Regular Standard Major 3
20 Dawid Ćwirko SWKS Regular Standard Minor 3
21 Tomasz Łuksza KS Cover Senior Standard Minor 3
22 Kamil Sobieraj SAGITTARIUS Piątnica Regular Production Minor 3
23 Sonia Szymanek WSS Wrocław Lady Standard Minor 4
24 Bogusław Kamiński C4 Regular Production Minor 4
25 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 4
26 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Optic Minor 4
27 Maciej Nowak KS Amator Regular Production Minor 4
28 Monika Grzesiak KBSK Kalisz Lady Standard Minor 4
29 Marcin Grzesiak KBSK Kalisz Regular Production Minor 4
30 Aneta Bocheńska Tarcza96 Lady Standard Minor 4
31 Jolanta Hubicka Colt Lady Standard Minor 4
32 Krzysztof Nagły 10-Ka Radomsko Regular Production Minor 5
33 Michal Cudny Proelia Regular Open Major 5
34 Łukasz Krawczyk Shooting-Academy Regular Standard Major 5
35 Dariusz Brzezinski Proelia Warszawa Regular Standard Major 5
36 Mariusz Horodowicz Strzelmistrz Regular Standard Minor 6
37 Marcin Sauter Sauter 10 Łódź Regular Standard Minor 6
38 Paweł Horna Dziesiątka Łódź Regular Production Minor 6
39 Robert Markowski Shooting academy Senior Standard Minor 6
40 Paweł Kopania Shooting Academy Łódź Regular PCC Minor 6
41 Marcin Wojcieszek SigmaShooting Regular Standard Minor 6
42 Arkadiusz Banach Walther Gdynia Regular Production Minor 7
43 SŁAWOMIR Pietrzak OSS Rybieniec Senior Production Minor 7
44 Kamil Pietrzak OSS RYBIENIEC Regular Production Minor 7
45 JANUSZ ŚWIĄTEK CWKS LEGIA WARSZAWA Senior Open Major 9
46 Marek Stelmaszczyk vis Regular Open Major 9
47 Mikolaj Cias Legia Regular Standard Major 9
48 Tomasz Byra Colt Wrocław Regular Standard Minor 9
49 Marcin Rudziński Colt Wrocław Regular Production Minor 9
50 Maciej-Roch Pietrzak Pietrzak Proelia Regular Open Major 9
51 Sławomir Chmielewski Legia Warszawa Senior Standard Minor Chcę sędziować
52 Piotr Bojanowski sedzia Senior Production Minor Chcę sędziować
53 Damian Krzyżewski sedzia Regular PCC Minor Chcę sędziować
54 Piotr Bojanowski ZKS WARSZAWA Senior Production Minor Chcę sędziować
55 Adam Minkowski WSS Jonkowo Regular Production Minor Chcę sędziować
56 Wiesław Burzec Burzec ZSD KRAKÓW Super Senior Standard Minor Chcę sędziować
57 Łukasz Łaptaś Łaptaś KS Garda Senior Classic Minor Chcę sędziować
58 Łukasz Borkowski PROELIA Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować
59 Magdalena Wrzesień-Ostrowska LEGIA Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować
60 Andrzej Krawiec SHOOTING ACADEMY Łódź Regular PCC Minor Chcę sędziować
61 Aleksander Krupinski Krupinski ZSD Kraków Regular Standard Minor Chcę sędziować
62 Ignacy Eidrigevicius Proelia Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować
63 Paweł Berezowski Berezowski ZKS Super Senior Production Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"