Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad Opłacona
1 Michał Ostrowski Legia Regular Production Minor 1 +
2 Paweł Ostrowski Legia Regular Standard Minor 1 -
3 Andrzej Husiatyński Legia Regular Standard Minor 1 +
4 Grzegorz Michniewicz Legia warszawa Regular Production Minor 1 +
5 Mariusz Weglarczyk LEGIA Regular PCC Minor 1 -
6 Michał Heck KSK PRETOR Regular PCC Minor 1 -
7 Agnieszka Romankiewicz-Heck KSK PRETOR Lady PCC Minor 1 -
8 Lechoslaw Buszkiewicz Tarcza szamotuly Senior Open Major 1 -
9 Maciej Szczygielski VIS Gostyń Regular Standard Major 1 -
10 Kamil Krawczyk FunGun Regular PCC Minor 2 +
11 Tomasz Dunia Fun Gun Regular Production Minor 2 +
12 Marcin Pachowicz FUN GUN LUBLIN Regular Production Minor 2 +
13 Damian Dziedzicki FUN GUN Lublin Senior Production Minor 2 -
14 Piotr Samson KS Skaut Regular Production Minor 2 +
15 Adrian Samson KS Skaut Junior Production Minor 2 -
16 Juliusz Dabrowski Legia Regular Production Minor 2 +
17 Bogusław Kamiński C4 Regular Production Minor 2 -
18 Wojciech Żyto ZKS Warszawa Regular Open Major 3 +
19 Piotr Zalewski TA SA Regular Production Minor 3 -
20 Andrzej Skolik Skolik ZKS Warszawa Senior Classic Major 3 +
21 Szymon Gągolewicz Colt Łódź Regular Production Minor 3 +
22 Piotr Kubiczek NTS Regular Production Minor 3 +
23 Jakub Kubiczek NTS Regular Production Minor 3 +
24 Przemysław Golasz LOK Rybnik Regular Production Optic Minor 3 +
25 Hubert Ćwikowski Kasztelan Rzeszów Regular Production Minor 3 +
26 Adrian Walczak AZS Częstochowa Regular Production Major 3 +
27 Krzysztof Nagły 10-Ka Radomsko Regular Production Minor 4 -
28 Piotr Bień Zbrojownia Poznań Senior Production Minor 4 +
29 Marcin Prokop ZKS Warszawa Regular Production Minor 4 +
30 Rafał Maliszewski ZKS Warszawa Regular Production Minor 4 +
31 Wiktor De Witte ZKS Warszawa Regular Production Minor 4 -
32 Jakub Chadysz ZKS Warszawa Regular Production Minor 4 +
33 Krzysztof Krupa ZKS Warszawa Regular Standard Minor 4 +
34 Krzysztof Łuczakowski Legia Warszawa Regular Standard Minor 4 +
35 Marek Nowakowski Nowakowski Zks Warszawa Regular Production Minor 4 -
36 Michał Mankiewicz Shooting academy Senior Production Optic Light Minor 5 -
37 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 5 +
38 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Minor 5 +
39 Maciej Nowak KS AMATOR Regular Production Minor 5 +
40 Marcin Książek Cover Regular Production Minor 5 +
41 mariusz horodowicz strzelmistrz Łódź Regular Standard Minor 6 +
42 Łukasz Kondratczyk ZKS Warszawa Regular Standard Minor 6 -
43 Irena Świątkowska-Mrozowska Colt łódź Lady Production Minor 6 -
44 Paweł Mrozowski Colt Łódź Senior Production Minor 6 -
45 Maciej Wisniewski Extreme-tech.pl Regular Production Minor 7 +
46 Robert Markowski Shooting academy Senior Standard Minor 7 -
47 Marcin Rudnicki IGLICA Warszawa Regular Production Minor 7 -
48 Grzegorz Popiołek OSS RYBIENIEC Regular Classic Minor 7 +
49 Sebastian Predel WKS Flota Gdynia Regular Production Minor 7 -
50 Paweł Horna Dziesiątka Łódź Regular Production Minor 7 +
51 Marcin Sauter Sauter 10 Łódź Regular Standard Minor 7 -
52 Krzysztof Nowacki OSS Rybieniec Regular Production Minor 7 +
53 Aniela Łozińska WSS Wrocław Lady Production Minor 7 +
54 Krzysztof Połoński ZKS Warszawa Super Senior Production Minor 7 +
55 RAFAL NOWAKOWSKI COVER WARSZAWA Regular Production Minor 8 +
56 Piotr Cholewa Legia Warszawa Regular Production Minor 8 +
57 Rafał Młochowski COVER Regular Production Minor 8 +
58 Jarosław Król Dragon Siedlce Regular Standard Minor 8 +
59 Michal Gardian Delfin Regular Production Minor 8 +
60 Antoni Skrajny Dragon siedlce Regular Open Major 9 +
61 marek stelmaszczyk vis Regular Open Major 9 +
62 Radosław Zaworski WSS Jonkowo Senior Open Major 9 -
63 Krzysztof Michoń Shooting Academy Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować -
64 Przemysław Miller SPOŁEM Regular Production Minor Chcę sędziować -
65 Dariusz Bryniak ZKS Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować -
66 Łukasz Łaptaś KS Garda Senior Classic Minor Chcę sędziować -
67 Magdalena Wrzesień-Ostrowska LEGIA Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować -
68 Sławomir Chmielewski Legia Warszawa Senior Classic Minor Chcę sędziować -
69 Piotr Bojanowski ZKS Warszawa Senior Production Minor Chcę sędziować -
70 Aleksander Krupinski ZSD Kraków Regular Standard Minor Chcę sędziować -
71 Wiesław Burzec Burzec ZSD KRAKÓW Super Senior Standard Minor Chcę sędziować -
72 Krzysztof Zawada PROELIA Warszawa Senior PCC Minor Chcę sędziować -
73 Marek Krauze ZKS Regular Classic Minor Chcę sędziować -

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"