Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad Opłacona
1 Remigiusz Betlej KKS Perkun Kamienna Góra Regular Standard Minor 1 -
2 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 1 +
3 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Minor 1 +
4 Krzysztof Zajączkowski 308 Białystok Regular Standard Minor 1 -
5 Krystian Pogorzelski Legion Wschodni Regular Production Minor 1 -
6 Marek Radulski 308 Białystok Regular Open Major 1 -
7 Sebastian Cieśliński Strzelmistrz klub Regular Standard Minor 1 +
8 Marcin Łatko Shooting Academy Regular Open Major 1 -
9 Karol Wójcik ZSD Kraków Regular Standard Minor 1 +
10 Tadeusz Gołąb ZSD - Kraków Super Senior Open Major 1 +
11 Michał Ostrowski Legia Regular Production Minor 2 +
12 Mariusz Weglarczyk Legia Regular PCC Minor 2 -
13 Paweł Ostrowski Legia Warszawa Senior Standard Minor 2 -
14 Andrzej Husiatyński Legia Regular Standard Minor 2 +
15 Michal Gardian Delfin Regular Production Minor 2 +
16 Grzegorz Michniewicz Legia Warszawa Regular Production Minor 2 +
17 Piotr Dyber Legia Warszawa Regular PCC Minor 2 -
18 Arkadiusz Dyner Legia Warszawa Regular PCC Minor 2 -
19 Jarosław Grabowski Grabowski LTS Regular Production Minor 2 +
20 Mateusz Andrzejewski COLT Łódź Regular Production Minor 3 +
21 Piotr Sekrecki Shooting-Academy Regular Production Minor 3 +
22 Przemysław Kałwa KSB Regular Production Minor 3 -
23 SŁAWOMIR Pietrzak OSS Rybieniec Senior Production Minor 3 +
24 KAMIL Pietrzak OSS Rybieniec Regular Production Minor 3 +
25 Paweł Kopania Shooting Academy Łódź Regular PCC Minor 3 +
26 Wiesław Burzec ZSD KRAKÓW Super Senior Standard Minor 3 +
27 Bartosz Świderski Świderski ZKS WARSZAWA Regular Production Minor 3 -
28 Maciej Nowak KS Amator Regular Production Minor 3 +
29 Aleksander Krupiński ZSD Kraków Regular Standard Minor 3 +
30 Lechoslaw Buszkiewicz Tarcza szamotuly Senior Open Major 4 +
31 Maciej Szczygielski VIS Gostyń Regular Standard Major 4 -
32 Antoni Skrajny Dragon Siedlce Regular Open Major 4 +
33 Adam Minkowski WSS Jonkowo Regular Production Minor 4 +
34 Paweł Szymański Legia Warszawa Regular PCC Minor 4 +
35 Jacek Przęczek Grunwald Regular Standard Minor 4 +
36 Krzysztof Połoński ZKS Warszawa Super Senior Production Minor 4 +
37 Mirosław Wielechowski WKS10 Olsztyn Regular Production Minor 4 +
38 Krzysztof Nagły 10-ka Radomsko Regular Production Minor 4 +
39 Adam Pobudejski 10-ka Radomsko Regular PCC Minor 4 +
40 Maciej Lipka OCS Piast Regular Production Optic Minor 5 +
41 Marcin Rożek ZKS Warszawa Regular Standard Minor 5 +
42 Krzysztof Jędral ZKS Warszawa Regular Standard Minor 5 +
43 Adam Ruciński KS COVER Regular Production Minor 5 +
44 Tomasz Byra Colt Wrocław Regular Standard Minor 5 +
45 Robert Górski Górski ZKS Senior Production Minor 5 +
46 Jakub Bąkowski KS GArda Regular Production Minor 5 +
47 Rafał Pojda Cover Regular Production Minor 5 +
48 Sonia Szymanek Szymanek WSS Wrocław Lady Standard Minor 5 +
49 Arkadiusz Bonik COLT Wrocław Regular Standard Minor 5 +
50 Jacek Ostrzycki T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 6 -
51 Irena Świątkowska-Mrozowska Colt Łódź Lady Production Minor 6 +
52 Paweł Mrozowski Colt Łódź Senior Production Minor 6 +
53 Jacek Stanclik KS Proelia Warszawa Senior Production Minor 6 +
54 Piotr Szołkowski KS Proelia Warszawa Senior Production Minor 6 -
55 Aneta Bocheńska Tarcza96 Lady Standard Minor 6 +
56 Krzysztof Klaczyński TARCZA 96 Poznań Senior PCC Minor 6 -
57 Leszek Mitulski Tarcza Szamotuły Regular Open Major 6 -
58 Piotr Sobolewski Sobolewski Legia Senior Standard Minor 6 +
59 Marek Stelmaszczyk Vis Regular Open Major 6 +
60 Marcin Wojcieszek Sigma Shooting Regular Standard Minor 7 -
61 Maciej Wisniewski Extreme-tech.pl Regular Production Minor 7 +
62 Robert Markowski Shooting Academy Senior Standard Minor 7 +
63 Marcin Rudnicki IGLICA Warszawa Regular Production Minor 7 -
64 Piotr Roszkowski WKS Flota Gdynia Regular Open Major 7 +
65 Sebastian Predel WKS Flota Gdynia Regular Production Minor 7 -
66 Krzysztof Nowacki OSS Rybieniec Regular Production Minor 7 +
67 Maciej Ponikowski OSS Rybieniec Regular Production Minor 7 -
68 Krzysztof Łuczakowski Łuczakowski Legia Warszawa Regular Standard Minor 7 +
69 RAFAL NOWAKOWSKI COVER WARSZAWA Regular Production Minor 8 +
70 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Regular Production Minor 8 +
71 Marcin Książek Cover Regular Production Minor 8 +
72 Szymon Kieloch Skaut Bielsko-Biała Regular Production Minor 8 +
73 Marcin Sauter Sauter 10 Łódź Regular Standard Minor 8 -
74 Adrian Walczak AZS Częstochowa Regular Production Minor 8 -
75 Slawomir Czauderna Zks Senior Standard Major 8 +
76 Michal Cudny Proelia Regular Open Major 8 +
77 Andrzej Tomczak Legia Senior PCC Minor 8 +
78 Piotr Obidoski ZKS Warszawa Senior Production Minor 8 +
79 Piotr Podhorecki WSS Regular Production Minor 9 -
80 Michał Mankiewicz Mankiewicz Shooting Academy Senior Production Optic Minor Prematch +
81 Rafał Hinc Hinc WKS Flota Regular Production Minor Chcę sędziować -
82 Lukasz Laptas Laptas KS Garda Senior Classic Minor Chcę sędziować -
83 Michał Koronkiewicz Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować -
84 Magdalena Wrzesień-Ostrowska LEGIA Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować -
85 Marek Krauze ZKS Regular Classic Minor Chcę sędziować -
86 Dariusz Bryniak ZKS Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować -
87 Andrzej Krawiec SHOOTING ACADEMY Łódź Regular PCC Minor Chcę sędziować -
88 Paweł Berezowski ZKS Super Senior Production Minor Chcę sędziować -
89 Jacek GRUSZCZYNSKI ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować -
90 Piotr Bojanowski ZKS Warszawa Senior Production Minor Chcę sędziować -

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"