Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

UWAGA! Na liście zawodników znajdują się wyłącznie osoby, które potwierdziły i opłaciły start w zawodach

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad
1 Michał Piast AZSPŚ Kielce Regular PCC Minor 1
2 Michał Lasek KS Amator Regular Production Minor 1
3 Bartosz Szczesny NTS Regular Standard Major 1
4 Tomasz Byra Colt Wrocław Regular Standard Major 1
5 Paweł Sowiński COLT Wrocław Regular Production Minor 1
6 Remigiusz Betlej KKS Perkun Regular Standard Major 1
7 Tomasz Pietrzak PSKBPISS Regular Standard Minor 1
8 Przemysław Hoppe KS GARDA Regular PCC Minor 1
9 Emil Woliński Ks Snajper Regular Standard Minor 2
10 Kamil Krawczyk Fun Gun Regular PCC Minor 2
11 Piotr Maciąg snajper Junior Production Minor 2
12 Damian Dziedzicki FUN GUN Regular Production Minor 2
13 Kamil Mirzwa Magnum Chełm Regular Production Minor 2
14 Tomasz Kraus KS Amator Regular Standard Minor 2
15 Krzysztof Kolowca BELLONA Kalisz Senior Production Minor 2
16 Andrzej Szydełko Colt Wrocław Regular Production Minor 2
17 Robert Markowski Shooting Academy Senior Standard Minor 3
18 Maciej Wisniewski Extreme-tech Regular Production Minor 3
19 Marcin Wojcieszek Sigma Shooting Regular Standard Minor 3
20 Marcin Sauter 10Łódź Regular Standard Minor 3
21 Paweł Horna Dziesiątka Łódź Regular Production Minor 3
22 Paweł Szymański Legia Warszawa Regular PCC Minor 3
23 Adam Ruciński COVER Warszawa Regular Production Minor 4
24 Mariusz WEGLARCZYK LEGIA Regular Standard Minor 4
25 Paweł Kopania Shooting Academy Łódź Regular PCC Minor 4
26 Michał Roznoch VIS-LIPNO Regular Production Minor 4
27 Piotr Cholewa Legia Regular Production Minor 4
28 Bartosz Kotrys WKS Śląsk Regular Production Minor 4
29 Łukasz Kwiatkowski VIS LIPNO Regular Production Minor 4
30 Michal Gardian Delfin Regular Production Minor 4
31 Dawid Bury Zsd Regular Standard Major 4
32 Chris Czechowicz ZSD Kraków Regular Production Optic Minor 4
33 Rafal NOWAKOWSKI Kscover Regular Production Minor 5
34 Marcin Seń Legia Warszawa Regular Standard Minor 5
35 Przemek Słodkowski-Struzik Legia Warszawa Regular Standard Minor 5
36 Piotr Duczek Dragon Regular Open Major 5
37 RAFAŁ MŁOCHOWSKI Cover Regular Production Minor 5
38 Maciek Zgutka NTS Grudziądz Regular Classic Minor 5
39 Grzegorz Praczyński Twierdza Przemyśl Regular Production Minor 5
40 Arkadiusz Dembiński KS PROELIA Regular Production Minor 5
41 Artur Wilczynski Legia Regular Standard Minor 5
42 Piotr Rainski BKJG Regular Production Minor 6
43 Maciej Podsiadło KS Bastion Zgorzelec Regular Production Minor 6
44 Patryk Pelc Amator Wrocław Regular Standard Minor 6
45 Bogusław Kamiński C4 Junior Production Minor 6
46 Maksymilian Bergtraum Amator Wrocław Regular Production Minor 6
47 Karol Waślicki KS Amator Regular Standard Minor 6
48 Zbyszek Koprowski Bastion Zgorzelec Regular Production Minor 6
49 Artur Dąbrowski BKJG Regular Production Minor 6
50 Robert Rzemiński BASTION ZGORZELEC Regular Production Minor 6
51 Wojciech Płusa KS Amator Regular Production Minor 7
52 Antoni Skrajny Dragon Siedlce Regular Open Major 7
53 Tadeusz Noga ZSD Kraków Super Senior Standard Minor 7
54 Krzysztof Matelski COLT Wrocław Regular Production Minor 7
55 Marcin Golas Golas WKS Flota Gdynia Regular PCC Minor 7
56 Grzegorz Popiołek SSCZ Chełmińska Regular PCC Minor 7
57 Marcin Tausiewicz Legia Regular Open Major 7
58 Michal Kaminski Wiarus Plock Regular Production Minor 8
59 Juliusz Dąbrowski CWKS Legia Warszawa Regular Open Major 8
60 Kacper Usiński KS Proelia Regular Production Minor 8
61 Krzysztof Rolak Rolak Colt Wrocław Regular Production Minor 8
62 Tomasz Redecki KABAR Łódź Regular PCC Minor 8
63 Lechosław Buszkiewicz Tarcza Szamotuły Senior Open Major 9
64 Seweryn Seweryn Grzegorek SA Regular Standard Minor Prematch
65 Krzysztof Michoń Shooting Academy Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować
66 Adam Minkowski WKS 10 Olsztyn Regular Production Minor Chcę sędziować
67 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
68 Piotr KUCZYŃSKI AMATOR Wrocław Senior Standard Minor Chcę sędziować
69 Rafał Hinc WkS Flota Gdynia Regular Production Minor Chcę sędziować
70 Artur Bieliński Shooting-Academy Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
71 Krzysztof Zawada PROELIA Warszawa Senior PCC Minor Chcę sędziować
72 Piotr Niewiadomski Expert Jaworzno Regular PCC Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"