Top

 

Lista zawodników

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową. 

 

UWAGA! Na liście zawodników znajdują się wyłącznie osoby, które potwierdziły i opłaciły start w zawodach

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad
1 Seweryn Grzegorek Grzegorek SA Regular Standard Minor 1
2 Artur Wilczynski Legia Regular Standard Minor 1
3 Szymon Kieloch SKAUT Bielsko Biała Regular Production Minor 1
4 Paweł Kucharski ZKS Warszawa Regular Production Minor 1
5 Michał Dębski ZKS Regular Production Minor 1
6 Jarosław Kozdroń Kozdroń Iglica Regular Production Minor 1
7 Tomasz Urbański Shooting-Academy Regular Production Minor 1
8 Andrzej Szydełko Colt Wrocław Regular Production Minor 1
9 Artur Wilczyński Legia Regular PCC Minor 1
10 Radosław Zaworski WSS Jonkowo Senior Open Major 2
11 Sebastian Borowski Combat Shooting Knyszyn Regular Standard Minor 2
12 Rafal Gardocki Combat Shooting Knyszyn Regular Production Minor 2
13 Adam Kossakowski Combat Shooting Knyszyn Regular Production Minor 2
14 Piotr Hryniewicki Combat Shooting Knyszyn Regular Production Minor 2
15 Krzysztof Kosk Combat Shooting Knyszyn Regular Production Minor 2
16 Jacek Ostrzycki T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 2
17 Krzysztof Kolowca BELLONA Kalisz Senior Open Major 2
18 Marek Radulski 308 Białystok Regular Open Major 2
19 Marek Radulski 308 Białystok Regular PCC Minor 2
20 RAFAŁ NOWAKOWSKI NOWAKOWSKI kscover Regular Production Minor 3
21 Przemek Słodkowski-Struzik ZKS Warszawa Regular Standard Minor 3
22 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Regular Production Minor 3
23 Piotr Duczek Duczek Dragon Siedlce Regular Open Major 3
24 Paweł Kopania SA ŁÓDŹ Regular PCC Minor 3
25 Arkadiusz Dembiński Świt Starachowice Regular Production Minor 3
26 Arkadiusz Dembiński Świt Starachowice Regular PCC Minor 3
27 Michał Ostrowski Legia Regular Production Minor 4
28 Michal Pietrzak Legia Warszawa Regular Production Minor 4
29 Dawid Ćwirko SWKS Regular Standard Minor 4
30 Mariusz Pichliński Saggita Regular Standard Minor 4
31 Laura Pichlińska COLT Wrocław Junior Production Minor 4
32 Mariusz Richel SAGGITA Świdnica Regular Production Minor 4
33 Grzegorz Michniewicz Legia Regular Production Minor 4
34 Andrzej Husiatyński Legia Regular Standard Minor 4
35 Robert Małyszka Kabar Łódź Regular PCC Minor 5
36 Michał Mankiewicz Mankiewicz shooting academy Regular Production Optic Minor 5
37 Michał Kwiatkowski Kwiatkowski KABAR Regular Production Minor 5
38 Maciej Tracewski Legia Warszawa Regular PCC Minor 5
39 Maciej Tracewski Legia Warszawa Regular PCC Minor 5
40 mariusz horodowicz strzelmistrz łódź Regular Standard Minor 6
41 Anna Szczęsna Colt Wrocław Senior Standard Minor 6
42 Maciej Brzeziński COLT Regular Production Minor 6
43 Bartosz Szczęsny Szczęsny wss Regular Standard Major 6
44 Wojciech Turowicz Colt Wrocław Regular Production Minor 6
45 Krzysztof Matelski COLT Wrocław Regular Production Minor 6
46 Krzysztof Nagły 10-Ka Radomsko Regular Production Minor 6
47 Tomasz Mróź Colt Wrocław Regular Production Minor 6
48 Grzegorz Popiołek OSS Rybieniec Regular PCC Minor 7
49 SŁAWOMIR PIETRZAK OSS RYBIENIEC Senior Production Major 7
50 Maciej Wisniewski Rybieniec Regular Production Minor 7
51 Bogusław Kamiński C4 Regular Production Minor 7
52 Robert Markowski Shooting academy Senior Standard Minor 7
53 Maciej Rawski UR Jawor Regular Production Minor 7
54 Marcin Wydra WKS Śląsk Wrocław Regular Production Minor 7
55 Sebastian Saar WKS Śląsk Wrocław Regular Production Minor 7
56 Marcin Golas Golas WKS Flota Gdynia Regular PCC Minor 8
57 Przemysław Hoppe KS GARDA Ostróda Regular PCC Minor 8
58 Patryk Pelc Amator Wrocław Regular Production Minor 8
59 Paweł Horna 10 Łódź Regular Production Minor 9
60 Arkadiusz Majewski KS Dziesiątka Regular Production Minor 9
61 Marcin Sauter 10 Łódź Regular Standard Minor 9
62 Rafał Hinc Hinc WKS Flota Gdynia Regular Production Minor Chcę sędziować
63 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
64 Adam Minkowski WSSJonkowo Regular Production Minor Chcę sędziować
65 Rafał Goslicki Goslicki Legia Regular Production Minor Chcę sędziować
66 Przemysław MILLER SPOŁEM Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
67 Magdalena Wrzesień-Ostrowska LEGIA Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować
68 Sławomir Chmielewski Legia Warszawa Senior Standard Minor Chcę sędziować
69 Jacek Gruszczyński ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować
70 Małgorzata Śliwińska WSS Jonkowo Lady Production Minor Chcę sędziować
71 Krzysztof Michoń Shooting Academy Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"