Top

 

Lista osób biorących udział w zawodach

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Grupa treningowa
1 Adam Ruciński COVER Warszawa Regular Production Minor 1
2 Mateusz Goik C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 1
3 Michał Jama AMATOR Wrocław Regular Production Minor 1
4 Bogdan Skorupka Skorupka LEGIA Warszawa Regular Production Minor 1
5 Michal Kret LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 1
6 Bartosz Świderski ZKS Warszawa Regular Production Minor 1
7 Konrad Osiecki SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Optic Minor 1
8 Tadeusz Noga ZSD Kraków Super Senior Standard Minor 1
9 Kamil Świerzbiński LEGIA Warszawa Regular PCC Minor 2
10 Kamil Świerzbiński LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 2
11 Cezary Kowalczuk LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 2
12 Cezary Kowalczuk LEGIA Warszawa Junior PCC Minor 2
13 Michał Szymankiewicz LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 2
14 Jan Sobczuk ZKS Warszawa Regular Standard Minor 2
15 Marcin Sauter DZIESIĄTKA Łódź Regular Standard Minor 2
16 Jacek Kicerman 10 Olsztyn Super Senior Production Minor 2
17 Antoni Skrajny DRAGON Siedlce Regular Open Major 3
18 Sebastian Borowski COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular PCC Minor 3
19 Rafalek Miękiszewski COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular PCC Minor 3
20 Rafał Popławski ZKS Warszawa Regular Production Minor 3
21 Sławomir Chmielewski LEGIA Warszawa Senior Standard Minor 3
22 Marek Radulski CLUB 308 Białystok Regular Open Major 3
23 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Minor 3
24 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 3
25 Karol Waślicki AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 4
26 Andrzej Szydełko COLT Łódź Regular Production Minor 4
27 Pelc Patryk Patryk AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 4
28 Tomasz Hołubowski COLT Łódź Regular Production Optic Minor 4
29 Mariusz Pichliński SAGGITA Świdnica Regular Standard Minor 4
30 Bartosz Mazurczak BOCK Rawicz Regular PCC Minor 4
31 Kamil Korba SAGGITA Świdnica Senior Production Minor 4
32 Michał Widera TARCZA Szamotuły Regular Standard Minor 4
33 Artur Andrzejewski ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular Production Minor 5
34 Dawid Bury Bury ZSD Kraków Regular Standard Minor 5
35 Leszek Turakiewicz ZSD Kraków Senior Standard Minor 5
36 Wieslaw Burzec ZSD Kraków Super Senior Standard Minor 5
37 Paweł Ostrowski LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 5
38 Jacek Ostrzycki GWARDIA Olsztyn Senior Production Minor 5
39 Aleksander Krupiński ZSD Kraków Regular Standard Minor 5
40 Krzysztof Rolak COLT Łódź Regular Production Minor 5
41 Emil Woliński SNAJPER Lublin Regular Standard Minor 6
42 Piotr Maciąg SNAJPER Lublin Regular Production Minor 6
43 Michał Bolka AMATOR Wrocław Regular Production Minor 6
44 Katarzyna Grzegorzewska AMATOR Wrocław Lady Standard Minor 6
45 Jacek Królik ZSD Kraków Regular Standard Minor 6
46 Rafał Kazanowski GKS Gliwice Regular Production Minor 6
47 Bogusław Kamiński C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 6
48 Tomasz Byra COLT Łódź Regular Standard Major 6
49 Marcin Tausiewicz LEGIA Warszawa Regular Open Major 7
50 Mariusz Grzelak BUNKIER Zduńska Wola Regular Standard Minor 7
51 Kamil Podrzycki BUNKIER Zduńska Wola Regular Production Minor 7
52 Przemysław Musielak BUNKIER Zduńska Wola Senior Standard Minor 7
53 Kamil Similak BUNKIER Zduńska Wola Regular Open Minor 7
54 Łukasz Janiak BUNKIER Zduńska Wola Regular Standard Minor 7
55 Mariusz Podgórski BUNKIER Zduńska Wola Regular Standard Minor 7
56 Bartosz Kuzminski KochamBron Junior Standard Minor 7
57 wojciech Kaczmarek GWARDIA Olsztyn Senior Production Minor 8
58 Kamil Mirzwa MAGNUM Chełm Regular Production Minor 8
59 Michał Bajkowski MAGNUM Chełm Regular Production Minor 8
60 Piotr Oginski ZKS Warszawa Regular Production Minor 8
61 Jacek Jaskot AMATOR Wrocław Regular Production Minor 8
62 RAFAŁ NOWAKOWSKI NOWAKOWSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 8
63 Gardocki Rafał COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular Standard Minor 8
64 Rafał Wojtkiewicz COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular Standard Minor 8
65 Marcin Wojcieszek SIGMA SHOOTING Łódź Junior Standard Minor 9
66 Maciej Wisniewski ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Junior Standard Minor 9
67 Michal Gardian DELFIN Tarnów Regular Production Minor 9
68 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 9
69 Bogusław Topolski ZKS Warszawa Senior Production Minor 9
70 Maciek Nowak AMATOR Wrocław Regular Open Major 9
71 Krzysztof OPĘCHOWSKI OBROŃCA Troszyn Regular Production Minor 9
72 Piotr Błoński Obrońca Troszyn Regular Production Minor 9
73 Adam Minkowski 10 Olsztyn Junior Production Minor Chcę sędziować
74 Seweryn Grzegorek SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular PCC Minor Chcę sędziować
75 Przemysław Hoppe GARDA Ostróda Regular PCC Minor Chcę sędziować
76 Łukasz Borkowski PROELIA Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować
77 Krzysztof Michoń SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
78 Michał Ostrowski LEGIA Warszawa Regular Standard Minor Chcę sędziować
79 Grzegorz Popiołek ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular PCC Minor Chcę sędziować
80 Kamil Kalinowski 10 Olsztyn Regular PCC Minor Chcę sędziować
81 Magdalena Wrzesień-Ostrowska LEGIA Warszawa Lady Standard Minor Chcę sędziować
82 Radosław Zaworski WSS Jonkowo Senior Open Major Chcę sędziować
83 Małgorzata Śliwińska 10 Olsztyn Lady Production Minor Chcę sędziować
84 Jakub Guzy Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"