Lista osób biorących udział w zawodach
Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je.
# | Nazwisko imię | Klub | Kategoria | Klasa | Factor | Squad |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sławomir BŁAWAT | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Senior | Production Optic | Minor | 1 |
2 | Emil WOLIŃSKI | SNAJPER Lublin | Regular | Standard | Minor | 1 |
3 | Bronisław NOWAK | ŚTS Tychy | Senior | Production | Minor | 1 |
4 | Łukasz BORKOWSKI | PROELIA Warszawa | Regular | Production | Minor | 1 |
5 | Sławomir CZAUDERNA | ZKS Warszawa | Senior | Open | Major | 1 |
6 | Jacek STANCLIK | PROELIA Warszawa | Senior | Production | Minor | 1 |
7 | Piotr SZOŁKOWSKI | PROELIA Warszawa | Senior | Production | Minor | 1 |
8 | Paweł PALUSZYŃSKI | PROELIA Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 1 |
9 | Piotr MACIĄG | SNAJPER Lublin | Regular | Production | Minor | 1 |
10 | Paweł MODER | PROELIA Warszawa | Regular | Open | Major | 2 |
11 | Paweł GAJOWNICZEK | DRAGON Siedlce | Regular | Production | Minor | 2 |
12 | Przemysław SŁODKOWSKI-STRUZIK | LEGIA Warszawa | Regular | Standard | Minor | 2 |
13 | Piotr DUCZEK | DRAGON Siedlce | Regular | Open | Major | 2 |
14 | Rafał POJDA | COVER Warszawa | Regular | Open | Major | 2 |
15 | Arkadiusz MAJEWSKI | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Production | Minor | 2 |
16 | Rafał MŁOCHOWSKI | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 2 |
17 | Krystyna MRÓZ | ZKS Warszawa | Lady | Standard | Minor | 3 |
18 | Marcin MRÓZ | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 3 |
19 | Paweł HORNA | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Production | Minor | 3 |
20 | Bogusław KAMIŃSKI | C4 GUNS Łódź | Regular | Production | Minor | 3 |
21 | Marcin SAUTER | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Standard | Minor | 3 |
22 | Kamil BRZOSTOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Production | Minor | 3 |
23 | Dawid CHOJNOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Junior | Open | Major | 3 |
24 | Łukasz CHOJNOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Standard | Minor | 3 |
25 | Marek RADULSKI | CLUB 308 Białystok | Regular | Open | Major | 3 |
26 | Krzysztof ZAJĄCZKOWSKI | CLUB 308 Białystok | Regular | Standard | Minor | 3 |
27 | Gabriel Lind | IPSC Sweden | Regular | Production | Minor | 4 |
28 | Piotr BILON | KS Gdańsk | Regular | Production | Minor | 4 |
29 | Jacek JASKOT | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 4 |
30 | Piotr OGIŃSKI | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 4 |
31 | Juliusz DĄBROWSKI | LEGIA Warszawa | Regular | Open | Major | 4 |
32 | Antoni SKRAJNY | DRAGON Siedlce | Regular | Open | Major | 4 |
33 | Bartosz ZAKRZEWSKI | ARSENAŁ Kraków | Regular | Open | Major | 4 |
34 | Piotr SIENKIEWICZ | LOK Białogard | Junior | Open | Minor | 4 |
35 | Maciej NOWAK | AMATOR Wrocław | Regular | Open | Major | 4 |
36 | Aneta BOCHEŃSKA | TARCZA 96 Poznań | Lady | Standard | Major | 5 |
37 | Jolanta HUBICKA | COVER Warszawa | Lady | Standard | Minor | 5 |
38 | Marcin DUDZIŃSKI | FLOTA Elbląg | Regular | Standard | Minor | 5 |
39 | Remigiusz FILIPIAK | ARDEA Gdańsk | Regular | Open | Major | 5 |
40 | Daniel RAUSZ | ARDEA Gdańsk | Regular | Standard | Minor | 5 |
41 | Małgorzata MURZYDŁO | ARDEA Gdańsk | Lady | Standard | Minor | 5 |
42 | Maksymilian FRANKÓW | SILESIA GUNS Gierałtowice | Regular | Production Optic | Minor | 5 |
43 | Tadeusz GOŁĄB | ZSD Kraków | Super Senior | Open | Major | 5 |
44 | Grzegorz POPIOŁEK | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | PCC | Minor | 6 |
45 | Arkadiusz JAŹWIŃSKI | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 6 |
46 | Bartosz JANC | TARCZA 96 Poznań | Regular | PCC | Minor | 6 |
47 | Maciej JARZĄBEK | ARDEA Gdańsk | Regular | PCC | Minor | 6 |
48 | Arkadiusz DYNER | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 6 |
49 | Piotr DYNER | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 6 |
50 | Arkadiusz DEMBIŃSKI | PROELIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 7 |
51 | Marcin PACHOWICZ | FUN GUN Lublin | Regular | Production | Minor | 7 |
52 | Kamil KRAWCZYK | FUN GUN Lublin | Regular | PCC | Minor | 7 |
53 | Krzysztof ZAWADA | PROELIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 7 |
54 | Wojciech DMOCH | LEGIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 7 |
55 | Piotr SOBOLEWSKI | LEGIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 7 |
56 | Łukasz ŁOZYK | EXPERT Jaworzno | Regular | PCC | Minor | 7 |
57 | Andrzej TOMCZAK | LEGIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 7 |
58 | Andrzej KANIEWSKI | TARCZA Szamotuły | Super Senior | PCC | Minor | 7 |
59 | Dawid BURY | ZSD Kraków | Regular | Standard | Minor | 8 |
60 | Leszek TURAKIEWICZ | ZSD Kraków | Senior | Standard | Minor | 8 |
61 | Aleksander KRUPIŃSKI | ZSD Kraków | Regular | Standard | Minor | 8 |
62 | Rühmkorf Ingo | IPSC Germany | Senior | PCC | Minor | 8 |
63 | Klose Jens | IPSC Germany | Regular | PCC | Minor | 8 |
64 | Marko Könnecke | IPSC Germany | Regular | PCC | Minor | 8 |
65 | Robert WYZGAŁA | KABAR Łódź | Senior | PCC | Minor | 8 |
66 | Kamil MIRZWA | MAGNUM Chełm | Regular | Production | Minor | 9 |
67 | Lechosław BUSZKIEWICZ | TARCZA Szamotuły | Senior | Open | Major | 9 |
68 | Maciej WIŚNIEWSKI | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | Production | Minor | 9 |
69 | Robert MARKOWSKI | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Senior | Standard | Minor | 9 |
70 | Marcin WOJCIESZEK | SIGMA SHOOTING Łódź | Regular | Standard | Minor | 9 |
71 | Michał GARDIAN | DELFIN Tarnów | Regular | Production | Minor | 9 |
72 | Przemysław KUŹNAR | LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna | Senior | Production | Minor | 9 |
73 | Krystian POGORZELSKI | LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna | Senior | Production | Minor | 9 |
74 | Andrzej HOCZYK | KŻR-LOK Starogard Gdański | Regular | Standard | Minor | 10 |
75 | Andrzej SZYDEŁKO | COLT Łódź | Regular | Production | Minor | 10 |
76 | Tomasz BYRA | COLT Łódź | Regular | Standard | Major | 10 |
77 | Karol WAŚLICKI | AMATOR Wrocław | Regular | Standard | Minor | 10 |
78 | Bartosz KOTRYS | ŚLĄSK Wrocław | Regular | Production | Minor | 10 |
79 | Tomasz HOŁUBOWSKI | COLT Łódź | Regular | Production Optic | Minor | 10 |
80 | Partyk PELC | AMATOR Wrocław | Regular | Standard | Minor | 10 |
81 | Anna SZCZĘSNA | COLT Łódź | Senior | Standard | Minor | 10 |
82 | Rafał BILIŃSKI | ZKS Warszawa | Regular | Standard | Minor | 10 |
83 | Mateusz Rybka Rybka | LEGIA Warszawa | Regular | Standard | Minor | 11 |
84 | Jaroslaw Grabowski | Lts Legionowo | Regular | Production Optic | Minor | 11 |
85 | Dominik Górski | Legia | Regular | Classic | Minor | 11 |
86 | Adam Ruciński | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 11 |
87 | Krzysztof LIS | DYWIZJON Poznań | Senior | Production Optic | Minor | 11 |
88 | Chris Biedermann | Cover | Senior | Production | Minor | 11 |
89 | Łukasz BUŚKO | ZKS Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 11 |
90 | Lech Cimoš | IPSC Lithuania | Regular | Standard | Minor | 12 |
91 | Donatas Cimoš | IPSC Lithuania | Junior | Production | Minor | 12 |
92 | Giedrius Baksa | IPSC Lithuania | Regular | PCC | Minor | 12 |
93 | Piotr BOJANOWSKI | ZKS Warszawa | Senior | Production | Minor | 12 |
94 | Sergej Nikolajenkov | IPSC Lithuania | Regular | Standard | Minor | 12 |
95 | Tomasz MARCINCZYK | GROT Białystok | Regular | Production | Minor | 12 |
96 | Jacek KICERMAN | 10 Olsztyn | Super Senior | Production | Minor | 12 |
97 | Radosław ZAWORSKI | WSS Jonkowo | Senior | Open | Major | 12 |
98 | Adam WŁOCZEWSKI | ZSD Kraków | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
99 | Mateusz WŁOCZEWSKI | ZSD Kraków | Junior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
100 | Tadeusz GÓRKA | KROKUS Nowy Sącz | Super Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
101 | Adam MINKOWSKI | 10 Olsztyn | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
102 | Bartłomiej ZAWIERUCHA | SIGMA SHOOTING Łódź | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
103 | Dorota ZAWIERUCHA | SIGMA SHOOTING Łódź | Lady | Production | Minor | Chcę sędziować |
104 | Katarzyna PROKOP | ŚWIT Starachowice | Lady | Standard | Minor | Chcę sędziować |
105 | Kamil KALINOWSKI | 10 Olsztyn | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
106 | Tadeusz NOGA | ZSD Kraków | Super Senior | Standard | Minor | Chcę sędziować |
107 | Alexander Szabó | IPSC Slovakia | Senior | Open | Major | Chcę sędziować |
108 | Attila Szabó | IPSC Slovakia | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
109 | Zbigniew Baszczuk | DYWIZJON Poznań | Senior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
110 | Krzysztof Gawlik | PCC | Minor | Chcę sędziować | ||
111 | Krzysztof MICHOŃ | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
112 | Seweryn GRZEGOREK | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
113 | Tomasz SZOPIŃSKI | ARDEA Gdańsk | Senior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
114 | Hubert ĆWIKOWSKI | KASZTELAN Rzeszów | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
115 | Michał KORONKIEWICZ | STRZELMISTRZ Łódź | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
116 | Bartosz SADŁOŃ | HETMAN Nysa | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
117 | Jacek GRUSZCZYŃSKI | ZKS Warszawa | Regular | Classic | Minor | Chcę sędziować |
118 | Rafał GOŚLICKI | LEGIA Warszawa | Regular | Classic | Minor | Chcę sędziować |
119 | Paweł BEREZOWSKI | ZKS Warszawa | Super Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
120 | Andrzej TALAREK | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |