Top

 

Lista osób biorących udział w zawodach

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Grupa treningowa
1 Sławomir Bławat ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Senior Production Optic Minor 1
2 Mariusz Horodowicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor 1
3 Kamil Świerzbiński LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 1
4 Krzysztof Nowacki ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular Production Minor 1
5 Marcin Rożek ZKS Warszawa Regular Production Minor 2
6 Pawel Szymański LEGIA Warszawa Regular PCC Minor 2
7 Adam Turlej ZKS Warszawa Regular Production Minor 2
8 Antoni Skrajny Skrajny DRAGON Siedlce Regular Open Major 2
9 Mariusz Pichliński SAGGITA Świdnica Regular Standard Minor 2
10 Kamil Korba SAGGITA Świdnica Regular Production Minor 2
11 Bogusław Kamiński C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 3
12 Marcin Mróz ZKS Warszawa Regular Production Minor 3
13 Maciej Wiśniewski ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular Production Minor 3
14 Kamil Pietrow ZKS Warszawa Regular Standard Minor 3
15 Paulina Pietrow ZKS Warszawa Lady Standard Minor 3
16 Krystyna Mróz ZKS Warszawa Lady Standard Minor 3
17 Marcin Wojcieszek SIGMA SHOOTING Łódź Junior Standard Minor 3
18 Robert Markowska SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior Standard Minor 3
19 Maciej Zgutka NSHM Dęblin Regular Classic Minor 4
20 Michal Cudny PROELIA Warszawa Regular PCC Minor 4
21 Jacek Jaskot AMATOR Wrocław Regular Production Minor 4
22 Grzegorz Chwal 10-KA Radomsko Regular Production Minor 4
23 Andrzej Łuszczyk 10-KA Radomsko Regular Production Minor 4
24 Piotr Oginski ZKS Warszawa Regular Production Minor 4
25 Przemek Słodkowski-Struzik LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 4
26 Cezary Kowalczuk LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 5
27 Krzysztof Nagły 10-KA Radomsko Regular Production Minor 5
28 Michał Szymankiewicz LEGIA Warszawa Regular PCC Minor 5
29 Paweł Horna DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 5
30 Jarosław Brodowicz ZKS Warszawa Senior Production Minor 5
31 Adam Pobudejski 10-KA Radomsko Regular Production Minor 5
32 Daniel Jasitczak COLT Łódź Regular Production Minor 5
33 Mateusz Andrzejewski COLT Łódź Regular Production Minor 6
34 Mateusz Goik C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 6
35 Piotr Sekrecki SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Minor 6
36 Tomasz Tański LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 6
37 Bogdan Skorupka LEGIA Warszawa Regular Production Minor 6
38 Michał Kret LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 6
39 Wilhelm WILIM ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
40 Piotr Reymer ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
41 Grzegorz Różycki ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
42 Sławomir Czauderna ZKS Warszawa Senior Open Major 7
43 Marek Kołodziejek ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
44 Adam Bociek ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
45 SEBASTIAN SZUŁCIK KALIBER 7,62 Skwierzyna Regular Production Minor 7
46 Janusz Skoneczny ZKS Warszawa Regular Production Minor 8
47 kamil brzostowski SAGITTARIUS Piątnica Regular Production Minor 8
48 paweł Jakubowski 10 Olsztyn Regular Production Minor 8
49 Kamil Mirzwa MAGNUM Chełm Regular PCC Minor 10
50 Marcin Pachowicz FUN GUN Lublin Regular Production Minor 10
51 Krzysztof Opęchowski OBROŃCA TROSZYN Regular Production Minor 10
52 Kamil Mirzwa MAGNUM Chełm Regular Production Minor 10
53 Marian Kopiec LEGIA Warszawa Super Senior Production Minor Chcę sędziować
54 Marcin Balcerek KABAR Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"