Top

 

Lista osób biorących udział w zawodach

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je. 

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Grupa treningowa
1 Bartosz Janc TARCZA 96 Poznań Regular Production Minor 1
2 Sławomir Bławat ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Senior Production Optic Minor 1
3 Antoni Skrajny DRAGON Siedlce Regular Open Major 1
4 Paweł JAKUBOWSKI 10 Olsztyn Regular Production Minor 1
5 Juliusz Dabrowski LEGIA Warszawa Regular Open Major 1
6 Jacek Jaskot AMATOR Wrocław Regular Production Minor 4
7 Remigiusz Betlej PERKUN Kamienna Góra Regular Standard Major 4
8 Bartosz Staszczyk KVG Paczółtowice Regular Production Minor 4
9 Cezary Zionkowski PROELIA Warszawa Regular Production Minor 4
10 Piotr Oginski ZKS Warszawa Regular Standard Minor 4
11 Rafał Biliński Biliński ZKS Warszawa Regular Standard Minor 4
12 Zbyszek Koprowski BASTION Zgorzelec Regular Production Minor 5
13 Robert Rzemiński BASTION Zgorzelec Regular Production Minor 5
14 Piotr Samson SKAUT Bielsko-Biała Regular Production Minor 5
15 Adrian Samson SKAUT Bielsko-Biała Junior Production Minor 5
16 Maciej Wisniewski ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular Production Minor 5
17 Marcin Wojcieszek SIGMA SHOOTING Łódź Regular Standard Minor 5
18 Dawid Bury ZSD Kraków Regular Standard Major 6
19 Leszek Turakiewicz Turakiewicz ZSD Kraków Senior Standard Minor 6
20 Bogusław Kamiński C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 6
21 Aneta Bocheńska TARCZA 96 Poznań Lady Standard Major 6
22 Wiesław Burzec ZSD Kraków Super Senior Standard Minor 6
23 Aleksander Krupiński ZSD Kraków Regular Standard Minor 6
24 Paweł Horna DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 7
25 Dawid Chojnowski Chojnowski SAGITTARIUS Piątnica Junior Open Major 7
26 Łukasz Chojnowski SAGITTARIUS Piątnica Regular Standard Minor 7
27 Kamil Brzostowski SAGITTARIUS Piątnica Regular Production Minor 7
28 Arkadiusz Majewski DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 7
29 Marcin Sauter DZIESIĄTKA Łódź Regular Standard Minor 7
30 Jacek Ostrzycki GWARDIA Olsztyn Senior Production Minor 8
31 Wojciech Galas EXPERT Jaworzno Regular Production Minor 8
32 Paweł Gajowniczek Gajowniczek DRAGON Siedlce Regular Production Minor 8
33 Marcin Grzyb Grzyb DRAGON Siedlce Regular Standard Minor 8
34 Patryk Pelc AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 8
35 Grzegorz Praczyński Praczyński TWIERDZA Przemyśl Regular Production Minor 8
36 Weronika Michałowicz COVER Warszawa Lady Production Minor 9
37 Paweł Wadełek PROELIA Warszawa Senior Standard Minor 9
38 Jacek Jankowski SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Minor 9
39 Tadeusz Noga ZSD Kraków Super Senior Standard Minor 9
40 Mateusz Rybka Rybka LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 9
41 Tadeusz Górka Górka KROKUS Nowy Sącz Super Senior Production Minor 9
42 Adam Bociek ZKS Warszawa Regular Production Minor 10
43 Daniel Konradzki DRAGON Regular Standard Minor 10
44 Paweł Pieńkowski DRAGON Siedlce Regular Standard Minor 10
45 Tomasz Tański LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 10
46 Krzysztof Nagly 10-KA Radomsko Regular Production Minor 10
47 Grzegorz Chwal 10-KA Radomsko Regular Production Minor 10
48 Marcin Golisz SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior Production Optic Minor 11
49 Marcin Rożek ZKS Warszawa Regular Standard Minor 11
50 Krzysztof Opęchowski OBROŃCA Troszyn Regular Production Minor 11
51 Przemysław Wasilewski OBROŃCA Troszyn Regular Production Minor 11
52 Sonia Szymanek BELLONA Grodzisk Mazowiecki Lady Standard Minor 11
53 Artur Świątek - Regular Standard Minor 11
54 Piotr Sobolewski LEGIA Warszawa Senior PCC Minor 2 (grupa PCC)
55 Grzegorz Popiołek ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
56 Wojciech Dmoch LEGIA Warszawa Senior PCC Minor 2 (grupa PCC)
57 Tomasz Redecki KABAR Łódź Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
58 Tomasz Niedźwiecki WSS Jonkowo Senior Production Minor 2 (grupa PCC)
59 Adam Sieczka Skaut Bielsko Biała Junior Production Minor 3 (grupa PCC)
60 Karol Sieczka Skaut Bielsko Biała Junior Production Minor 3 (grupa PCC)
61 Sebastian Kaczmarczyk Skaut Bielsko Biała Junior Production Minor 3 (grupa PCC)
62 Jakub Guzy Skaut Bielsko Biała Junior Production Minor 3 (grupa PCC)
63 Jan Świątek Skaut Bielsko Biała Junior Production Minor 3 (grupa PCC)
64 Halinka Drożdż (RO) Skaut Bielsko Biała Lady Standard Minor 3 (grupa PCC)
65 Michał Bolek SKAUT Bielsko-Biała Regular Production Minor 3 (grupa PCC)
66 Łukasz Borkowski PROELIA Warszawa Junior Production Minor Chcę być prowadzącym trening
67 Krzysztof Zawada PROELIA Warszawa Senior PCC Minor Chcę być prowadzącym trening
68 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę być prowadzącym trening
69 Adam Minkowski 10 Olsztyn Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening
70 Piotr Niewiadomski EXPERT Jaworzno Regular PCC Minor Chcę być prowadzącym trening
71 Krzysztof Michoń SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening
72 Jaroslaw Bieliński SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior Production Optic Minor Chcę być prowadzącym trening
73 Zbyszek Kubicz SKAUT Bielsko-Biała Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"