Top

 

Lista osób biorących udział w zawodach

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Grupa treningowa
1 Maciek Nowak AMATOR Wrocław Regular Open Major 1
2 Piotr Bilon Bilon ARDEA Gdańsk Regular Production Minor 1
3 Andrzej Matracki 10 Olsztyn Regular Production Minor 1
4 Seweryn Grzegorek SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Standard Minor 1
5 Marcin Tausiewicz Legia Regular Open Major 1
6 Tomasz Łuksza KS Cover Warszawa Senior Standard Minor 1
7 Jacek Stanclik PROELIA Warszawa Senior Production Minor 4
8 Kamil Pietrow ZKS Warszawa Regular Standard Minor 4
9 Paulina Pietrow Pietrow ZKS Warszawa Lady Standard Minor 4
10 Adam Osiński VIS Lipno Regular Production Minor 4
11 Michal Gardian DELFIN Tarnów Regular Production Minor 4
12 Rafał Romaniuk AMATOR Wrocław Regular Production Minor 4
13 Emil Woliński SNAJPER Lublin Regular Standard Minor 5
14 Piotr Maciąg SNAJPER Lublin Regular Production Minor 5
15 Jacek Kicerman 10 Olsztyn Super Senior Production Minor 5
16 Wojcich Kaczmarek 10 Olsztyn Senior Production Minor 5
17 Radek Zaworski 10 Olsztyn Senior Open Major 5
18 Ewa Kaczmarek Gwardia Olsztyn Lady Production Minor 5
19 Kamil Mirzwa MAGNUM Chełm Regular Production Minor 6
20 Damian Dziedzicki FUN GUN Lublin Regular Production Minor 6
21 Jakub Ajmocki ZKS Warszawa Regular Production Minor 6
22 Kamil Krawczyk FUN GUN Lublin Regular PCC Minor 6
23 Rafał Rakoczy Rakoczy ZKS Warszawa Regular Production Minor 6
24 Maciej Wielogórski KS Kołobrzeg Regular Production Minor 6
25 Wojciech Omielczenko ZKS Warszawa Regular Production Minor 7
26 Maksymilian Frankow SILESIA GUNS Gierałtowice Regular Production Optic Minor 7
27 Mikolaj Cias LEGIA Warszawa Junior Standard Major 7
28 Krzysztof Nowacki ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń Regular Production Minor 7
29 Jarosław Brodowicz ZKS Warszawa Senior Production Minor 7
30 Piotr Szołkowski KS Proelia Warszawa Senior Production Minor 7
31 Rafal NOWAKOWSKI NOWAKOWSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 8
32 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 8
33 Przemek Słodowski LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 8
34 Maciej Zgutka Zgutka NTS Warszawa Regular Classic Minor 8
35 Piotr Duczek Duczek DRAGON Siedlce Regular Open Major 8
36 Paweł Moder PROELIA Warszawa Regular Open Major 8
37 Krzysztof Łuczakowski LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 9
38 Lechosław Buszkiewicz TARCZA Szamotuły Senior Open Major 9
39 Mateusz Mateusz Sowinski SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Minor 9
40 Artur Wilczynski LEGIA Warszawa Regular PCC Major 9
41 Adam Turlej ZKS Warszawa Regular Production Minor 9
42 Jakub Chadysz ZKS Warszawa Regular Production Minor 9
43 Marek Radulski CLUB 308 Białystok Regular Open Major 10
44 Mariusz Lipiński ZKS Warszawa Regular Production Optic Minor 10
45 Krystian Pogorzelski Legion Wschodni Turośń Kościelna Regular Production Minor 10
46 Krzysztof Zajączkowski 308 Białystok Regular Standard Minor 10
47 Bartosz Świderski ZKS Warszawa Regular Production Minor 10
48 Anna Szczęsna Colt Wrocław Senior Standard Minor 10
49 Slawomir Czauderna ZKS Warszawa Senior Open Major 11
50 Michal Cudny PROELIA Warszawa Regular Open Major 11
51 Krzysztof Kobos TKS LOK Tarnów Regular Production Optic Minor 11
52 JANUSZ ŚWIĄTEK LEGIA Warszawa Senior Open Major 11
53 Arkadiusz Pietrzak SKSS Rogów Regular Open Major 11
54 Marek Kołodziejek ZKS Warszawa Regular Production Minor 11
55 Sebastian Borowski Borowski COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
56 Rafał Miękiszewski COMBAT SHOOTING Knyszyn Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
57 Andrzej Kaniewski TARCZA Szamotuły Super Senior PCC Minor 2 (grupa PCC)
58 Robert Małyszka COLT Łódź Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
59 Arkadiusz Dyner Legia Warszawa Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
60 Piotr Dyner Legia Warszawa Regular PCC Minor 2 (grupa PCC)
61 Andrzej Skolik ZKS Warszawa Senior Standard Minor 3 (grupa PCC)
62 Przemysław Hoppe GARDA Ostróda Regular PCC Minor 3 (grupa PCC)
63 Paweł Kopania SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular PCC Minor 3 (grupa PCC)
64 Czesław Bastek AQUILA Nowy Dwór Maz. Senior PCC Minor 3 (grupa PCC)
65 Arkadiusz Jaźwiński LEGIA Warszawa Regular PCC Minor 3 (grupa PCC)
66 Michał Materne SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular PCC Major 3 (grupa PCC)
67 Paweł Olech STS Szczecin Senior Standard Minor Chcę być prowadzącym trening
68 Artur Piasecki STS Szczecin Regular Standard Major Chcę być prowadzącym trening
69 Paweł Berezowski Berezowski ZKS Warszawa Super Senior Production Minor Chcę być prowadzącym trening
70 Marek Krauze ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę być prowadzącym trening
71 Piotr Bojanowski ZKS Warszawa Senior Production Minor Chcę być prowadzącym trening
72 Dariusz Bryniak ZKS Warszawa Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening
73 Jaroslaw Bieliński SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior PCC Minor Chcę być prowadzącym trening
74 Artur Bieliński Bieliński SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Standard Minor Chcę być prowadzącym trening
75 Damian Krzyżewski Krzyżewski ZKS Warszawa Regular PCC Minor Chcę być prowadzącym trening
76 Wojciech Gądek TS 44 Kraków Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening
77 Tomasz Sowa TS 44 Kraków Regular Production Minor Chcę być prowadzącym trening

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"