Lista osób biorących udział w zawodach
Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je.
# | Nazwisko imię | Klub | Kategoria | Klasa | Factor | Squad |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcin NOWAK | ARSENAŁ Kraków | Regular | Production | Minor | 1 |
2 | Grzegorz KOCHAN | ARSENAŁ Kraków | Regular | Production Optic | Minor | 1 |
3 | Szymon MIKESKA | MKS Rybnik | Regular | Standard | Major | 1 |
4 | Marcin SAUTER | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Standard | Minor | 1 |
5 | Remigiusz BETLEJ | PERKUN Kamienna Góra | Regular | Production | Minor | 1 |
6 | Krystian Wyrozebski | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 1 |
7 | Juliusz DĄBROWSKI | LEGIA Warszawa | Regular | Open | Major | 1 |
8 | Tomasz KOSIŃSKI | ARSENAŁ Kraków | Regular | Open | Major | 1 |
9 | Grzegorz POPIOŁEK | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | PCC | Minor | 2 |
10 | Piotr NIEWIADOMSKI | EXPERT Jaworzno | Regular | PCC | Minor | 2 |
11 | Krzysztof ZAWADA | PROELIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 2 |
12 | Arkadiusz DYNER | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 2 |
13 | Piotr DYNER | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 2 |
14 | Kamil KRAWCZYK | FUN GUN Lublin | Regular | PCC | Minor | 2 |
15 | Piotr Sobolewski | LEGIA Warszawa | Senior | PCC | Minor | 2 |
16 | Maciej PODSIADŁO | BASTION Zgorzelec | Regular | Production | Minor | 3 |
17 | Rafał ŚMIAŁKOWSKI | BASTION Zgorzelec | Regular | Production | Minor | 3 |
18 | Piotr Bilon | KS Gdańsk | Regular | Production | Minor | 3 |
19 | Radosław ZAWORSKI | WSS Jonkowo | Senior | Open | Major | 3 |
20 | Arkadiusz DEMBIŃSKI | PROELIA Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 3 |
21 | Amadeusz SZYSZKA (PK) | HUSARZ Tułowice | Regular | PCC | Minor | 3 |
22 | Paweł Redek | COVER Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 3 |
23 | Piotr SIENKIEWICZ | POLIGON DRAWSKI Oleszno | Junior | Production | Minor | 3 |
24 | Dawid CHOJNOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Junior | Open | Major | 4 |
25 | Kamil BRZOSTOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Open | Major | 4 |
26 | Łukasz CHOJNOWSKI | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Open | Major | 4 |
27 | Dawid Górszczak | ZSD Kraków | Regular | Production | Minor | 4 |
28 | Bogusław KAMIŃSKI | C4 GUNS Łódź | Regular | Production | Minor | 4 |
29 | Arkadiusz MAJEWSKI | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Production | Minor | 4 |
30 | Kamil Chojnowski | 1.SKS Szczecin | Regular | Standard | Minor | 4 |
31 | Ignacy EIDRIGEVICIUS | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 4 |
32 | Maciej WIŚNIEWSKI | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | Production | Minor | 5 |
33 | Robert MARKOWSKI | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Senior | Standard | Minor | 5 |
34 | Dawid BURY | ZSD Kraków | Regular | Standard | Minor | 5 |
35 | Piotr SAMSON | SKAUT Bielsko-Biała | Regular | Production | Minor | 5 |
36 | Marcin WOJCIESZEK | SIGMA SHOOTING Łódź | Regular | Open | Major | 5 |
37 | Jacek JASKOT | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 5 |
38 | Adrian SAMSON | SKAUT Bielsko-Biała | Junior | Open | Major | 5 |
39 | Piotr OGIŃSKI | ZKS Warszawa | Regular | Standard | Minor | 5 |
40 | Krystyna MRÓZ | ZKS Warszawa | Lady | Standard | Minor | 6 |
41 | Marcin MRÓZ | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 6 |
42 | Rafał Woźniak | COLT Łódź | Regular | Production | Minor | 6 |
43 | Jacek Stanclik | PROELIA Warszawa | Senior | Production | Minor | 7 |
44 | Piotr Szołkowski | PROELIA Warszawa | Senior | Production | Minor | 7 |
45 | Sonia SZYMANEK | BELLONA Kalisz | Lady | Standard | Minor | 7 |
46 | Karol Waślicki Waślicki | AMATOR Wrocław | Regular | Standard | Minor | 7 |
47 | Bartosz Kotrys | ŚLĄSK Wrocław | Regular | Production | Minor | 7 |
48 | Kamil MIRZWA | MAGNUM Chełm | Regular | Production | Minor | 7 |
49 | Tomasz HOŁUBOWSKI | COLT Łódź | Regular | Production Optic | Minor | 7 |
50 | Krzysztof ROLAK | COLT Łódź | Regular | Production | Minor | 7 |
51 | Aneta Bocheńska Bochwńska | TARCZA 96 Poznań | Lady | Standard | Major | 8 |
52 | Jacek OSTRZYCKI | GWARDIA Olsztyn | Senior | Production Optic | Minor | 8 |
53 | Sławomir BŁAWAT | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Senior | Production Optic | Minor | 8 |
54 | Krzysztof Nowacki | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | Production | Minor | 8 |
55 | Maciej NOWAK | AMATOR Wrocław | Regular | Open | Major | 8 |
56 | Rafał POJDA | COVER Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 8 |
57 | Michał BOLKA | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 8 |
58 | Katarzyna Grzegorzewska | AMATOR Wrocław | Lady | Standard | Minor | 8 |
59 | Krzysztof KACZYŃSKI | ZKS Warszawa | Super Senior | Production | Minor | 9 |
60 | Gabriel Lind | IPSC Sweden | Regular | Production | Minor | 9 |
61 | Przemek Słodkowski-Struzik | LEGIA Warszawa | Regular | Standard | Minor | 9 |
62 | Maciej Zgutka | NTS Warszawa | Regular | Classic | Minor | 9 |
63 | Maciej Gozdawa-Gołębiowski | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 9 |
64 | Jarosław GRABOWSKI | LTS Legionowo | Regular | Production Optic | Minor | 10 |
65 | Paweł JAKUBOWSKI | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 10 |
66 | Tomasz MOKWIŃSKI | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 10 |
67 | Mikołaj NAPIÓRKOWSKI | SWKS Warka | Regular | Production | Minor | 10 |
68 | Krzysztof LIS | DYWIZJON Poznań | Senior | Production Optic | Minor | 10 |
69 | Ireneusz SĘK | SNAJPER Poznań | Junior | Standard | Major | 10 |
70 | Dominik GÓRSKI | COVER Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 10 |
71 | Maksymilian FRANKÓW | SILESIA GUNS Gierałtowice | Regular | Production Optic | Minor | 11 |
72 | Adam KUMOREK | PASJONAT Opole | Regular | Standard | Minor | 11 |
73 | Maciej MIZURO | WSS Wrocław | Senior | Production Optic | Minor | 13 |
74 | Artur POLAŃSKI | KSB Paczółtowice | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
75 | Kamil KALINOWSKI | 10 Olsztyn | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |