Lista osób biorących udział w zawodach
Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je.
# | Nazwisko imię | Klub | Kategoria | Klasa | Factor | Squad |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piotr Sienkiewicz | LOK Białogard | Junior | Standard | Minor | 1 |
2 | Sebastian Predel | FLOTA Gdynia | Regular | Production | Minor | 1 |
3 | Wojciech Omielczenko | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 1 |
4 | Piotr Roszkowski | FLOTA Gdynia | Regular | Open | Major | 1 |
5 | Marcin Gandziarski | PROELIA Warszawa | Regular | Classic | Minor | 1 |
6 | Andrzej Kaniewski | TARCZA Szamotuły | Super Senior | PCC | Minor | 1 |
7 | Juliusz Dąbrowski | LEGIA Warszawa | Regular | Open | Major | 1 |
8 | Maciej Wielogórski | KS Kołobrzeg | Regular | Production | Minor | 1 |
9 | Jaroslaw Grabowski | Lts Legionowo | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
10 | Adam Ruciński | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 2 |
11 | Andrzej Husiatyński | Legia | Regular | Standard | Minor | 2 |
12 | Sławomir Chmielewski | Legia Warszawa | Senior | Standard | Minor | 2 |
13 | Rafał Brudnicki | Iglica | Regular | Standard | Minor | 2 |
14 | Dominik Górski Górski | Legia | Regular | Classic | Minor | 3 |
15 | Paulina Holtz | Cover | Lady | Standard | Minor | 3 |
16 | Arkadiusz Dembiński | PROELIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 3 |
17 | Chris Biedermann | Cover | Senior | Production | Minor | 3 |
18 | Mateusz Rybka Rybka | LEGIA Warszawa | Regular | Standard | Minor | 3 |
19 | Paweł JAKUBOWSKI | 10 Olsztyn | Regular | Production | Minor | 3 |
20 | Michał Rejchel | KZR | Regular | Production | Minor | 3 |
21 | Waldemar Kulikowski | Legia | Regular | Production | Minor | 3 |
22 | Wojciech Żyto | PROELIA Warszawa | Regular | Open | Major | 4 |
23 | Antoni Skrajny | DRAGON Siedlce | Regular | Open | Major | 4 |
24 | Grzegorz Popiołek | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | PCC | Minor | 4 |
25 | Robert Małyszka | COLT Łódź | Regular | PCC | Minor | 4 |
26 | Krzysztof Nagły | 10-KA Radomsko | Regular | Production | Minor | 4 |
27 | Szymon Mikeska | MKS Rybnik | Senior | PCC | Minor | 4 |
28 | Łukasz Borkowski | PROELIA Warszawa | Regular | Production | Minor | 4 |
29 | Tomasz Mokwiński | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 4 |
30 | Dawid Bury | ZSD Kraków | Regular | Standard | Major | 5 |
31 | Paweł Horna | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Production | Minor | 5 |
32 | Marcin Sauter | DZIESIĄTKA Łódź | Regular | Standard | Minor | 5 |
33 | Bogusław Kamiński | C4 GUNS Łódź | Regular | Production | Minor | 5 |
34 | Damian Dziedzicki | FUN GUN Lublin | Regular | Production | Minor | 5 |
35 | Kamil Krawczyk | FUN GUN Lublin | Regular | PCC | Minor | 5 |
36 | Chris Czechowicz | ZSD Kraków | Regular | Production Optic | Major | 5 |
37 | Tomasz Dunia | FUN GUN Lublin | Regular | PCC | Minor | 5 |
38 | Kamil Mirzwa | MAGNUM Chełm | Regular | Production | Minor | 6 |
39 | Zbyszek Koprowski | BASTION Zgorzelec | Regular | Production | Minor | 6 |
40 | Krzysztof Lis | DYWIZJON Poznań | Senior | Production Optic | Minor | 6 |
41 | Adam Koper | MKS Rybnik | Regular | Production | Minor | 7 |
42 | Bartosz Staszczyk | KVG Paczółtowice | Regular | Production | Minor | 7 |
43 | Paweł Wadełek | PROELIA Warszawa | Senior | Standard | Minor | 7 |
44 | Marcin Tausiewicz | LEGIA Warszawa | Regular | Open | Major | 7 |
45 | Radosław Zaworski | WSS Jonkowo | Senior | Open | Major | 7 |
46 | Weronika Michałowicz | COVER Warszawa | Lady | Production | Minor | 7 |
47 | Leszek Sokolowski | WSS Wrocław | Regular | Classic | Minor | 7 |
48 | Andrzej Matracki | WSS Jonkowo | Regular | Production | Minor | 7 |
49 | Sonia Szymanek | BELLONA Kalisz | Lady | Standard | Minor | 8 |
50 | Jacek Ostrzycki | GWARDIA Olsztyn | Senior | Production | Minor | 8 |
51 | Mariusz Węglarczyk | Legia | Regular | Standard | Minor | 8 |
52 | Albert Pasek | AMATOR Wrocław | Regular | Production | Minor | 8 |
53 | Tomasz Niedźwiecki | WSS Jonkowo | Senior | Production | Minor | 8 |
54 | Karol Sieczka | Skaut Bielsko Biała | Junior | Production | Minor | 8 |
55 | Remigiusz Betlej | PERKUN Kamienna Góra | Regular | Standard | Major | 8 |
56 | Jerzy Kończewski | CZAK Wrocław | Senior | Production | Minor | 8 |
57 | Jacek Unold | ŚLĄSK Wrocław | Super Senior | Production | Minor | 9 |
58 | Krystyna Mróz | ZKS Warszawa | Lady | Standard | Minor | 9 |
59 | Marcin Mróz | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 9 |
60 | Artur Wilczynski | LEGIA Warszawa | Regular | PCC | Minor | 9 |
61 | Jakub Komorowski | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 9 |
62 | Krzysiek Pawlik | COLT Łódź | Regular | Production | Minor | 9 |
63 | Marcin Gmaj | ZKS Warszawa | Senior | Production | Minor | 9 |
64 | dawid gossa | VIS Kwidzyn | Regular | Production | Minor | 9 |
65 | Mariusz Lipiński | ZKS Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | 10 |
66 | Kacper Usiński | PROELIA Warszawa | Regular | Production | Minor | 10 |
67 | Bartosz Świderski | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 10 |
68 | Ignacy Eidrigevicius | PROELIA Warszawa | Regular | Production | Minor | 10 |
69 | Paweł Kopania | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | PCC | Minor | 10 |
70 | Artur Świątek | COLT Łódź | Regular | Standard | Minor | 10 |
71 | Robert Wyzgała Wyzgała | KABAR Łódź | Senior | PCC | Minor | 11 |
72 | Jarosław Błaszczyk | KVG Paczółtowice | Regular | Production | Minor | 11 |
73 | Marcin Busza | COLT Łódź | Regular | Classic | Minor | 11 |
74 | Dawid Chojnowski | SAGITTARIUS Piątnica | Junior | Open | Major | 11 |
75 | Łukasz Chojnowski | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Standard | Minor | 11 |
76 | Kamil Brzostowski | SAGITTARIUS Piątnica | Regular | Production | Minor | 11 |
77 | Aneta Bocheńska | TARCZA 96 Poznań | Lady | Standard | Major | 11 |
78 | Tomasz Szopinski | ARDEA Gdańsk | Senior | PCC | Minor | 12 |
79 | Mścisław Śrutek | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Senior | Production | Minor | 12 |
80 | Rafał Girycki | TEMIDA Zabrze | Regular | Production | Minor | 12 |
81 | Michał Koronkiewicz | STRZELMISTRZ Łódź | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
82 | Artur Polański | KSB Paczółtowice | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
83 | Artur Piasecki | STS Szczecin | Regular | Standard | Major | Chcę sędziować |
84 | Witold Załuska Załuska | KSI Gdynia | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
85 | Krzysztof Michoń | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
86 | Tomasz Czekala | PROELIA Warszawa | Regular | Production Optic | Minor | Chcę sędziować |
87 | Bartłomiej Zawierucha | SIGMA SHOOTING Łódź | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
88 | Halinka Drożdż | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Lady | Standard | Minor | Chcę sędziować |
89 | Zbyszek Kubicz | SKAUT Bielsko-Biała | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
90 | Wojciech Gądek | TS 44 Kraków | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
91 | Rafal Goslicki | LEGIA Warszawa | Regular | Classic | Minor | Chcę sędziować |
92 | Bartosz Sadlon | HETMAN Nysa | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
93 | Antoni Ignaś | STS Szczecin | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
94 | Jakub Guzy | Halinka ARMS | Junior | Production | Minor | Chcę sędziować |
95 | Sebastian Kaczmarczyk | Halinka ARMS | Junior | Production | Minor | Chcę sędziować |
96 | Adam Sieczka | Halinka ARMS | Junior | Production | Minor | Chcę sędziować |
97 | Rafal Goslicki | LEGIA Warszawa | Regular | Classic | Minor | Chcę sędziować |
98 | Jan Świątek | Halinka ARMS | Junior | Production | Minor | Chcę sędziować |