Top

 

Lista osób biorących udział w zawodach

Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Grupa treningowa
1 Antoni Skrajny DRAGON Siedlce Regular Open Major 1
2 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Warszawa Regular Standard/Production Minor 1
3 Rafał Czarnecki KVG Paczółtowice Senior Open Major 1
4 RAFAL NOWAKOWSKI COVER Warszawa Regular Standard/Production Minor 1
5 Emile Obriot IPSC France Regular Standard Minor 1
6 Arkadiusz Dembiński PROELIA Warszawa Regular PCC Minor 1
7 Marcin Golisz SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior Open/Production Optic Minor 1
8 Piotr Sienkiewicz LOK Białogard Junior Standard Minor 1
9 Piotr Duczek DRAGON Siedlce Regular Open Major 1
10 Tomasz BYRA COLT Łódź Regular Standard Major 2
11 Bartosz SZCZĘSNY NTS Warszawa Regular Standard Major 2
12 Paweł SOWIŃSKI COLT Łódź Regular Production Minor 2
13 Ignacy EIDRIGEVICIUS PROELIA Warszawa Regular Production Minor 2
14 Anna SZCZĘSNA COLT Łódź Senior Standard Minor 2
15 Krzysztof ROLAK COLT Łódź Regular Production Minor 2
16 Tomasz HOŁUBOWSKI COLT Łódź Regular Production Minor 2
17 Artur Hoffmann IPSC Russia Senior Standard Minor 2
18 Andrzej SZYDEŁKO COLT Łódź Regular Production Minor 2
19 Zbigniew KALETKA SILESIA GUNS Gierałtowice Regular Production Optic Minor 2
20 Dawid CHOJNOWSKI SAGITTARIUS Piątnica Junior Open Major 3
21 Paweł HORNA DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 3
22 Partyk PELC AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 3
23 Łukasz CHOJNOWSKI SAGITTARIUS Piątnica Regular Standard Minor 3
24 Karol WAŚLICKI AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 3
25 Michał BOLKA COLT Łódź Regular Production Minor 3
26 Marcin SAUTER DZIESIĄTKA Łódź Regular Standard Minor 3
27 Bogusław KAMIŃSKI C4 GUNS Łódź Regular Production Minor 3
28 Bartosz KOTRYS ŚLĄSK Wrocław Regular Production Minor 3
29 Cezary ZIONKOWSKI PROELIA Warszawa Regular Production Minor 4
30 Adam KOPER MKS Rybnik Regular Production Minor 4
31 Jacek JASKOT AMATOR Wrocław Regular Production Minor 4
32 Piotr OGIŃSKI ZKS Warszawa Regular Production Minor 4
33 Maksymilian FRANKÓW SILESIA GUNS Gierałtowice Regular Production Optic Minor 4
34 Tomasz SMOŁKA MKS Rybnik Regular Production Minor 4
35 Michał CUDNY PROELIA Warszawa Regular Open Major 4
36 Juliusz DĄBROWSKI LEGIA Warszawa Regular Open Major 4
37 Ramunas Binkevicius IPSC Lithuania Regular Production Optic Minor 4
38 Jacek OSTRZYCKI GWARDIA Olsztyn Senior Production Minor 5
39 Tomasz NIEDŹWIECKI WSS Jonkowo Senior Production Minor 5
40 Jolanta HUBICKA COVER Warszawa Lady Standard Minor 5
41 Łukasz BORKOWSKI PROELIA Warszawa Regular Production Minor 5
42 Bartosz ŚWIDERSKI ZKS Warszawa Regular Production Minor 5
43 Wojciech KACZMAREK GWARDIA Olsztyn Senior Production Minor 5
44 Sławomir CZAUDERNA ZKS Warszawa Senior Open Major 5
45 Ewa KACZMAREK GWARDIA Olsztyn Lady Production Minor 5
46 Aneta BOCHEŃSKA TARCZA 96 Poznań Lady Standard Major 5
47 Dawid BURY  ZSD Kraków Regular Standard Minor 6
48 Krystyna MRÓZ ZKS Warszawa Lady Standard Minor 6
49 Marcin MRÓZ ZKS Warszawa Regular Production Minor 6
50 Maciej WIŚNIEWSKI 1.SKS Szczecin Regular Production Minor 6
51 Marcin WOJCIESZEK SIGMA SHOOTING Łódź Regular Standard Minor 6
52 Robert MARKOWSKI SHOOTING-ACADEMY Łódź Senior Standard Minor 6
53 Michał GARDIAN DELFIN Tarnów Regular Production Minor 6
54 Krzysztof KOBOS TKS LOK Tarnów Regular Production Optic Minor 6
55 Kamil MIRZWA MAGNUM Chełm Regular Production Minor 6
56 Marcin GAŁĄZKA NTS Warszawa Regular Standard Minor 7
57 Celina PAWLIK NTS Warszawa Lady Open Major 7
58 Szymon MIKESKA MKS Rybnik Regular Standard Major 7
59 Emil WOLIŃSKI SNAJPER Lublin Regular Standard Minor 7
60 Piotr MACIĄG SNAJPER Lublin Regular Production Minor 7
61 Mariusz LIPIŃSKI ZKS Warszawa Regular Production Optic Minor 7
62 Dariusz BRZEZIŃSKI PROELIA Warszawa Regular Production Optic Minor 7
63 Rafał POJDA COVER Warszawa Regular Production Minor 7
64 Marcin GANDZIARSKI PROELIA Warszawa Regular Classic Minor 7
65 Jakub KOMOROWSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 8
66 Maciej SZCZECHLA AMATOR Wrocław Regular Production Minor 8
67 Marcin ROŻEK ZKS Warszawa Regular Production Minor 8
68 Krzysztof BOGACZEWSKI AMATOR Wrocław Regular Standard Minor 8
69 Radosław ZAWORSKI WSS Jonkowo Senior Open Major 8
70 Adam WARDĘCKI WSS Jonkowo Regular Open Major 8
71 Tomasz MOKWIŃSKI COVER Warszawa Regular Production Minor 8
72 Remigiusz BETLEJ PERKUN Kamienna Góra Regular Standard Major 9
73 Leszek SOKOŁOWSKI WSS Wrocław Regular Classic Minor 9
74 Bartosz STASZCZYK KVG Paczółtowice Regular Production Minor 9
75 Marcin TAUSIEWICZ LEGIA Warszawa Regular Open Major 9
76 Marcin JURKOWSKI KROKUS Nowy Sącz Regular Production Minor 9
77 Adam JURKOWSKI KROKUS Nowy Sącz Senior Production Minor 9
78 Piotr SAMSON SKAUT Bielsko-Biała Regular Production Minor 9
79 Przemysław SŁODKOWSKI-STRUZIK LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 9
80 Adrian SAMSON SKAUT Bielsko-Biała Junior Open Major 9
81 Daniel RAUSZ ARDEA Gdańsk Regular Standard Minor 9
82 Maciej NOWAK AMATOR Wrocław Regular Open Major 10
83 Piotr ROSZKOWSKI FLOTA Gdynia Regular Production Optic Minor 10
84 Marek RADULSKI CLUB 308 Białystok Regular Open Major 10
85 Krzysztof ZAJĄCZKOWSKI CLUB 308 Białystok Regular Standard Minor 10
86 Krystian POGORZELSKI  LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna Regular Production Minor 10
87 Jacek STANCLIK PROELIA Warszawa Senior Production Minor 11
88 Piotr SZOŁKOWSKI  PROELIA Warszawa Senior Production Minor 11
89 Krzysztof KACZYŃSKI ZKS Warszawa Super Senior Production Minor 11
90 Paweł PALUSZYŃSKI PROELIA Warszawa Regular Standard Minor 11
91 Kacper USIŃSKI PROELIA Warszawa Regular Production Minor 11
92 Krzysztof ZAWADA PROELIA Warszawa Senior Production Optic Minor 11
93 Łukasz KONIOR AMATOR Wrocław Regular Production Minor 11
94 Lechosław BUSZKIEWICZ TARCZA Szamotuły Senior Open Major 12
95 Jurand KOPUT TARCZA Szamotuły Super Senior Open Major 12
96 Tomasz MARCINCZYK  GROT Białystok Regular Production Minor 12
97 Maciej SZCZYGIELSKI VIS Gostyń Regular Open Minor 12
98 Krzysztof MICHAŁOWSKI GRYF Szczecin Regular Open Major 12
99 Adam SZULIŃSKI STS Szczecin Senior Open Major 12
100 Marcin SKOWRON GRYF Szczecin Regular Production Minor 12
101 Krzysztof OPĘCHOWSKI OBROŃCA Troszyn Regular Production Minor 13
102 Marcin PACHOWICZ FUN GUN Lublin Regular Production Minor 13
103 Zbigniew KOPROWSKI BASTION Zgorzelec Regular Production Minor 13
104 Robert RZEMIŃSKI BASTION Zgorzelec Regular Production Minor 13
105 Maciej PODSIADŁO BASTION Zgorzelec Regular Production Minor 13
106 Bartosz ZAKRZEWSKI ARSENAŁ Kraków Regular Open Major 14
107 Krzysztof MICHALIK SQUAD Kraków Regular Standard Major 14
108 Tadeusz GOŁĄB ZSD Kraków Super Senior Open Major 14
109 Sonia SZYMANEK BELLONA Kalisz Lady Standard Minor 14
110 Marcin NOWAK  ARSENAŁ Kraków Regular Production Minor 14
111 Mariusz DUDA ZSD Kraków Senior Production Minor 14
112 Tomasz KOSIŃSKI ARSENAŁ Kraków Regular Standard Minor 14
113 Maciej MUNIAK SQUAD Kraków Regular Standard Major 14
114 Przemysław NIEDZIELSKI EXPERT Jaworzno Regular Production Minor 15
115 Marcin SOBIECH EXPERT Jaworzno Regular Standard Major 15
116 Michał BOGDAŃSKI EXPERT Jaworzno Regular Standard Minor 15
117 Karzimierz PAWLAK EXPERT Jaworzno Regular Standard Minor 15
118 Sebastian STERNAK EXPERT Jaworzno Junior Production Minor 15
119 Chris Biedermann Cover Senior Production Minor 16
120 Tomasz TAŃSKI LEGIA Warszawa Regular Standard Minor 17
121 Krzysztof SZYSZKOWSKI LEGIA Warszawa Senior Open Major 17
122 Bogdan SKORUPKA LEGIA Warszawa Regular Production Minor 17
123 Jacek UNOLD ŚLĄSK Wrocław Super Senior Production Minor 18
124 Rafał BILIŃSKI ZKS Warszawa Regular Standard Minor 18
125 Piotr BILON KS Gdańsk Regular Production Minor Rezerwowy
126 Aleksandra CZAPLA CZ5 Gdańsk Lady Standard Minor Chcę sędziować
127 Maciej MIKSZA ARDEA Gdańsk Regular Standard Minor Chcę sędziować
128 Halina DROŻDŻ Halinka ARMS Lady Standard Minor Chcę sędziować
129 Zbigniew KUBICZ SKAUT Bielsko-Biała Regular Production Minor Chcę sędziować
130 Rafał GOŚLICKI LEGIA Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować
131 Antoni IGNAŚ STS Szczecin Regular Production Optic Minor Chcę sędziować
132 Adam MINKOWSKI  10 Olsztyn Regular Production Minor Chcę sędziować
133 Karol SIECZKA Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować
134 Paweł DANIELUK Halinka ARMS Regular Production Minor Chcę sędziować
135 Sebastian KACZMARCZYK Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować
136 Adam SIECZKA Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować
137 Przemysław MILLER SPOŁEM Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
138 Krzysztof LIS DYWIZJON Poznań Senior Production Optic Minor Chcę sędziować
139 Piotr ADAMIAK 1.SKS Szczecin Regular Production Minor Chcę sędziować
140 Anna SKWAREK 1.SKS Szczecin Lady Production Minor Chcę sędziować
141 Jacek GRUSZCZYŃSKI ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować
142 Tomasz BAJDAN 1.SKS Szczecin Regular Standard Minor Chcę sędziować
143 Jakub KUDLIŃSKI ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować
144 Bartłomiej ZAWIERUCHA SIGMA SHOOTING Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować
145 Dorota ZAWIERUCHA SIGMA SHOOTING Łódź Lady Production Minor Chcę sędziować
146 Jakub GUZY Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować
147 Marcin STAWIARSKI SHOOTING-ACADEMY Łódź Regular Production Minor Chcę sędziować
148 Paweł BEREZOWSKI ZKS Warszawa Super Senior Production Minor Chcę sędziować
149 Kamil KALINOWSKI 10 Olsztyn Regular Production Optic Minor Chcę sędziować
150 Artur ŚWIĄTEK COLT Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować
151 Jan ŚWIĄTEK Halinka ARMS Junior Production Minor Chcę sędziować
152 Paweł OLECH STS Szczecin Senior Standard Minor Chcę sędziować
153 Tomasz SOWA TS 44 Kraków Regular Production Minor Chcę sędziować

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"