Lista osób biorących udział w zawodach / List of competitors
Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału w zawodach i opłaciły je / The list includes shooters who have confirmed and paid for the competition..
# | Nazwisko imię | Klub | Kategoria | Klasa | Factor | Squad |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karol Chomicki | VIS Zamosc | Regular | Production | Minor | 1 |
2 | Szymon Chomicki | Halinka Arms | Junior | Production | Minor | 1 |
3 | Remigiusz Filipiak | Ardea | Senior | Open | Major | 1 |
4 | Małgorzata Murzydło | Ardea Gdańsk | Lady | Standard | Minor | 1 |
5 | Marcin Dudziński | WKS FLOTA ELBLĄG | Senior | PCC | Minor | 1 |
6 | Michal Jama | Amator Wroclaw | Regular | Production Optic | Minor | 1 |
7 | Jarosław Grabowski | LTS Legionowo | Regular | Production Optic | Minor | 1 |
8 | Tomasz Kozłowski | Tarcza Piła | Regular | Standard | Minor | 1 |
9 | Maciej Nowak | KS Amator | Regular | Open | Major | 2 |
10 | Mateusz Horyza | KBSK | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
11 | Tomasz Redecki | KABAR Łódź | Senior | PCC | Minor | 2 |
12 | Nikodem Wysocki | JASZCZUR Gdynia | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
13 | Michał Gładysz | Amator Wrocław | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
14 | Zydrunas Sinkevicius | IPSC Lithuania | Senior | PCC | Major | 2 |
15 | Krzysztof Nowacki | Ziemia Chełmińska | Regular | Production | Minor | 2 |
16 | Kamil MIRZWA | Magnum Chełm | Regular | Standard | Minor | 2 |
17 | Andrzej Hoczyk | ARDEA Gdańsk | Regular | Production Optic | Minor | 3 |
18 | Kamil Jakóbczak | VIS Zamość | Regular | Production Optic | Minor | 3 |
19 | Piotr DUCZEK | Dragon Siedlce | Senior | Production | Minor | 3 |
20 | Krzysztof Opęchowski | Obrońca Troszyn | Senior | Production | Minor | 3 |
21 | Krzysztof Michalik | SQUAD Kraków | Senior | Standard | Major | 3 |
22 | Patryk Pelc | dolnoslaskie | Regular | Standard | Minor | 3 |
23 | Tomasz Pasoń | Kobudo opole | Regular | Production | Minor | 3 |
24 | Adam Kumorek | PASIONAT Opole | Regular | Production Optic | Minor | 3 |
25 | maciej. wiśniewski | ziemia chełmińska | Regular | Production | Minor | 4 |
26 | Andrejus Gromovas | Lithuania | Senior | PCC | Minor | 4 |
27 | Eugeniusz Kujawiak | Bellona Kalisz | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
28 | Wojciech Gądek | TS44 Kraków | Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
29 | Szymon Krawczyk | Shooting Academy | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
30 | Szymon Krawczyk | Shooting academy | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
31 | Wojciech GĄDEK | TS44 Kraków | Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
32 | Zbigniew Baszczuk | WKSS Poznan | Senior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
33 | Tomasz Szopinski | ARDEA Gdańsk | Senior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
34 | Eryk KULASIŃSKI | TARCZA Poznań | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
35 | Marcin Przybylski | KS Tarcza Szamotuły | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
36 | Andrzej Ostrowski | KS GASTON | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
37 | Marcin Mytkowski | Tarcza Poznanń | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
38 | Jacek Gruszczyński | ZKS | Senior | Classic | Minor | Chcę sędziować |
39 | Adam Minkowski | 10 Olsztyn | Senior | Production Optic | Minor | Chcę sędziować |
40 | Wiesław Burzec | Poland - POL | Super Senior | Standard | Minor | Chcę sędziować |
41 | Małgorzata Śliwinska | WKS10 Olsztyn | Lady | Production Optic | Minor | Chcę sędziować |
42 | Rafał Goślicki | Mazowieckie | Regular | Classic | Minor | Chcę sędziować |
43 | Piotr Bojanowski | ZKS WARSZAWA | Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
44 | Piotr Lenarczyk | Cover | Senior | PCC | Minor | Chcę sędziować |
45 | Hubert Pietrusiński | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
46 | Wojciech KOCOŃ | SKAUT Bielsko-Biała | Senior | Standard | Minor | Chcę sędziować |
47 | Magdalena RYCKA | SKAUT Bielsko-Biała | Lady | Production | Minor | Chcę sędziować |
48 | Mateusz SOŁTYSEK | SKAUT Bielsko-Biała | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
49 | Marek STRYPLING | SKAUT Bielsko-Biała | Senior | Production | Minor | Chcę sędziować |
50 | Krzysztof Kolowca | BELLONA Kalisz | Super Senior | Open | Minor | Chcę sędziować |
51 | Piotr Koleśnikowski | STRZELMISTRZ Łódź | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
52 | Alicja Karolak | STS Szczecin | Lady | Standard | Minor | Chcę sędziować |
53 | Alicja Skrzypińska | STS Szczecin | Lady | Standard | Minor | Chcę sędziować |
54 | Marcin Zarzyka | POLIGON DRAWSKI Oleszno | Regular | Standard | Minor | Chcę sędziować |
55 | Zuzanna Zarzyka | POLIGON DRAWSKI Oleszno | Lady | Production | Minor | Chcę sędziować |