Lista zawodników
Lista zawiera osoby które potwierdziły chęć udziału kliknąć w linka otrzymanego na maila. Jesli nie ma Cie na liście sprawdź skrzynkę pocztową.
# | Nazwisko imię | Klub | Kategoria | Klasa | Factor | Squad |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michał Buchnat | KS Glauberyt | Senior | Standard | Minor | 1 |
2 | Tomasz Florkiewicz | KS Glauberyt | Regular | Standard | Minor | 1 |
3 | Marcin Janisiów | COLT Łódź | Regular | Production | Minor | 1 |
4 | Bartosz Mazurczak | COLT Łódź | Regular | PCC | Minor | 1 |
5 | Jarosław Modzelewski | AMATOR Wrocław | Regular | Production Optic | Minor | 1 |
6 | Michał Bobrowski | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | Production | Minor | 1 |
7 | Kamil Wilhelmi | KS Glauberyt | Regular | Standard | Minor | 1 |
8 | Łukasz Nizioł | AMATOR Wrocław | Senior | Standard | Minor | 1 |
9 | Michał Lasek | AMATOR Wrocław | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
10 | Michał Lasek | AMATOR Wrocław | Regular | PCC | Minor | 2 |
11 | Paweł Osobiński | AMATOR Wrocław | Regular | PCC | Minor | 2 |
12 | Robert Małyszka | AMATOR Wrocław | Senior | PCC | Minor | 2 |
13 | Rafał Śmiałkowski | BASTION Zgorzelec | Regular | PCC | Minor | 2 |
14 | Paweł Osobiński | AMATOR Wrocław | Regular | Production Optic | Minor | 2 |
15 | Marcin Książek | COVER Warszawa | Regular | PCC | Minor | 3 |
16 | Marcin Książek | COVER Warszawa | Regular | Production | Minor | 3 |
17 | Kamil Lachowicz | AMATOR Wrocław | Regular | Production Optic Light | Minor | 3 |
18 | Michał Kos | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | 4 |
19 | Grzegorz Popiołek | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | PCC | Minor | 4 |
20 | RAFAŁ MŁOCHOWSKI | COVER Warszawa | Senior | Production | Minor | 4 |
21 | Krzysztof Nowacki | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Regular | Production | Minor | 4 |
22 | Mirosław Pająk | COLT Łódź | Senior | Standard | Minor | 5 |
23 | Artur Stronias | ORZEŁ Kutno | Senior | Standard | Minor | 5 |
24 | Łukasz Borkowski | PROELIA Warszawa | Regular | Production | Minor | 7 |
25 | SŁAWOMIR PIETRZAK | ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń | Senior | Standard | Minor | Rezerwowy |
26 | Seweryn Grzegorek | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
27 | Piotr Koleśnikowski | STRZELMISTRZ Łódź | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
28 | Paweł Dawiduk Dawiduk | STRZELMISTRZ Łódź | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
29 | Grzegorz Miśkiewicz | ZKS Warszawa | Regular | Production | Minor | Chcę sędziować |
30 | Mikołaj Ciaś | LEGIA Warszawa | Regular | Standard | Major | Chcę sędziować |
31 | Andrzej Krawiec Krawiec | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
32 | Michał JĘDRZEJCZAK | SHOOTING-ACADEMY Łódź | Regular | PCC | Minor | Chcę sędziować |
33 | Przemyslaw Zdral Zdral | UR Jawor | Regular | Open | Minor | Chcę sędziować |