Top

 

Jak zacząć przygodę ze strzelaniem?

 

Myślisz o aktywnym spędzeniu czasu w emocjonujący sposób? Chciałbyś spróbować swoich sił w strzelaniu, ale nie wiesz jak zacząć? Odwiedź strzelnicę Shooting-Academy, zobacz jakie to łatwe i przekonaj się, że każdy, nawet osoba nieposiadająca uprawnień ani własnej broni może zacząć przygodę ze strzelaniem.

Strzelnica Shooting-Academy to największa strzelnica w województwie łódzkim. Jest to obiekt otwarty, położony około 25 kilometrów od centrum miasta. Sprawia to, że można u nas strzelać z każdego rodzaju broni – krótkiej, długiej, gładkolufowej, maszynowej, a także myśliwskiej i czarnoprochowej.

Podczas Twojego pierwszego i każdego kolejnego pobytu na strzelnicy towarzyszył Ci będzie wykwalifikowany instruktor strzelectwa, który wszystko Ci wytłumaczy, pokaże i objaśni. A jeśli będziesz miał pytania, na pewno udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Na naszej strzelnicy organizujemy także szkolenia strzeleckie indywidualne, a także grupowe, w czasie których nauczysz się jak, w bezpieczny sposób posługiwać się bronią palną i z niej strzelać. Organizujemy również imprezy strzeleckie dla firm, strzelania indywidualne, a także strzelania dla małych grup.

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"