Top

 

Jak zacząć przygodę ze strzelaniem?

 

Poszukujesz klubu strzeleckiego? Chciałbyś zostać członkiem zrzeszenia ludzi z pasją do strzelania? Dołącz do Nas.

Na naszej strzelnicy funkcjonuje Towarzystwo Strzeleckie „Shooting-Academy”, które zrzesza ponad 150 osób z pasją do broni i strzelectwa. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia stale się rozwijają i poszerzają swoje kolekcję o kolejne jednostki broni.

Nasza strzelnica dedykowana jest przede wszystkim strzelaniu dynamicznemu IPSC, strzelaniu obronnemu IDPA a także formule 3Gun. Co roku organizowane są na niej klubowe zawody strzeleckie a także zawody krajowe i międzynarodowe. Ponadto nasza strzelnica jest stale rozbudowywana. W chwili obecnej na strzelnicy znajduje się 18 niezależnych od siebie osi strzelecki, o długości od 15 do 100 metrów.

Aby zostać członkiem Naszego stowarzyszenia, należy:

  • Wypełnić Deklarację Członkowską
  • Wpłacić na konto stowarzyszenia wpisowe
  • Wpłacić składkę członkowską (niezwłocznie po przyjęciu do stowarzyszenia)

Członkostwo w naszym stowarzyszeniu uprawnia do uzyskania pozwolenia na broń sportową oraz kolekcjonerską (broń sportowa to każda broń z wyłączeniem broni maszynowej). Aby uzyskać takie pozwolenie, należy:

  1. Zapisać się do naszego stowarzyszenia.
  2. Po 3 miesiącach zdać egzamin na Patent Strzelecki (możesz zrobić to u nas, egzamin jest bardzo prosty)
  3. Przejść badania lekarskie i skompletować wszystkie dokumenty (Licencja i Patent PZSS, zaświadczenie o byciu członkiem klubu sportowego, zaświadczenie od lekarza i psychologa, dokument potwierdzający uiszczenie opłaty skarbowej, fotografie 3x4cm, podanie w którym określamy rodzaj i ilość sztuk broni oraz określony cel jej posiadania)

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"