Top

 

Registered competitor list

 

Uwaga: Prosimy o potwierdzanie udziału w zawodach po przez kliknięcie linku w mailu otrzymanym po zapisie.

Wszystkie zgłoszenia niepotwierdzone do poniedziałku (20.05.2019r) do północy zostaną automatycznie usunięte.

 

# Nazwisko imię Klub Kategoria Klasa Factor Squad Opłacona
1 SLOT SĘDZIOWSKI SĘDZIA Junior Standard Minor 1 -
2 Paweł Paluszyński PROELIA Warszawa Regular Standard Minor 1 -
3 Maciej Ślusarek Ślusarek JKS UR Regular Production Minor 1 -
4 Tomasz Byra Colt Wrocław Regular Standard Minor 1 -
5 Karol Barwicki ALFA Siemianowice Regular Standard Minor 1 -
6 Marcin Kwaśniński Zks Warszawa Regular Production Minor 1 -
7 Artur Wilczynski Legia Regular Open Major 1 -
8 Krzysztof Kolowca BELLONA Kalisz Senior Open Major 2 -
9 Janusz Klaga Bellona Kalisz Senior Standard Minor 2 -
10 Michael Rehak K5 Senior Open Major 2 +
11 KRZYSZTOF KLACZYŃSKI TARCZA 96 Poznań Senior Open Major 2 -
12 Arkadiusz Majewski KS Dziesiątka Regular Production Minor 2 -
13 Krzysztof Kusz KS Defendu Poznań Regular Standard Minor 2 -
14 Paweł Horna DZIESIĄTKA Łódź Regular Production Minor 2 -
15 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 3 -
16 Bartosz Szczęsny WSS Wrocław Regular Standard Major 3 -
17 Marcin Gałązka Expert Jaworzno Regular Classic Minor 3 -
18 Celina Pawlik Expert Jaworzno Lady Open Major 3 -
19 Daniel Ostrowski Expert Jaworzno Regular Production Optic Minor 3 -
20 Leszek Sokołowski wss Wrocław Regular Classic Minor 3 -
21 Łukasz Borkowski PROELIA Warszawa Regular Production Minor 3 -
22 Paweł Prorok KS KVG Regular Standard Minor 4 -
23 Szymon Rypień KS KVG Regular Production Minor 4 -
24 Sebastian Tatarczuch KS VKG Regular Standard Minor 4 -
25 Tomasz Kosiński Kks ARSENAŁ Regular Standard Minor 4 -
26 Grzegorz Kochan KKS Arsenał Regular Production Minor 4 -
27 Marcin Nowak KKS Arsenał Regular Production Minor 4 -
28 Puszka Staszek Arsenal Regular Open Minor 4 -
29 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 5 -
30 Marcin Jurkowski Jurkowski KS KROKUS Regular Production Minor 5 -
31 Adam Jurkowski KS KROKUS Senior Production Minor 5 -
32 Łukasz Bugajski ks krokus Regular Standard Minor 5 -
33 Agnieszka Tabaszewska KS Krokus Lady Standard Minor 5 -
34 Krzysztof Bereś KS Krokus Senior Open Major 5 -
35 Michał Gonciarz KS Krokus Nowy Sącz Regular Production Minor 5 -
36 Albert Pasek Amator Regular Production Minor 6 -
37 Weronika Michałowicz Cover Lady Production Minor 6 -
38 Paweł Wadełek Wadełek Proelia Senior Standard Minor 6 -
39 Mikolaj Zarzycki ZKS Warszawa Regular Production Minor 6 -
40 Michal Cudny Proelia Regular Open Major 6 -
41 Aneta Bocheńska Tarcza96 Lady Standard Minor 6 -
42 Maciej Lipka OCS Piast Regular Production Optic Minor 6 -
43 Przemysław Golasz LOK Rybnik Regular Production Optic Minor 7 -
44 Maciej Kowalewski KS Cover Regular Production Minor 7 -
45 Rafał Hinc Hinc WKS Flota Gdynia Regular Production Minor 7 -
46 Marcin Tausiewicz Legia Regular Open Major 7 +
47 Bartosz Staszczyk KVG Paczółtowice Regular Production Minor 7 -
48 Maciej Rawski UR JAWOR Regular Production Minor 7 -
49 Maciej Szczechla KS AMATOR Regular Production Minor 7 -
50 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 8 -
51 Anna Szczęsna Colt Wrocław Lady Standard Minor 8 +
52 Przemysław Marcela WSS Wrocław Regular Production Optic Minor 8 -
53 Magdalena Niedzieska Ziemia Chełminska Lady Standard Minor 8 -
54 Szymon Mikeska LOK Rybnik Regular Standard Minor 8 +
55 Remigiusz Betlej KKS Perkun Kamienna Góra Regular Standard Minor 8 -
56 Marcin Gandziarski ZKS Warszawa Regular Classic Minor 8 -
57 Juliusz Dąbrowski Legia Warszawa Regular Production Major 9 -
58 Adam Wardęcki Wardęcki WSS Jonkowo Regular Open Major 9 +
59 Sonia Szymanek WSS Wrocław Lady Standard Minor 9 -
60 Radosław Zaworski WSS Jonkowo Senior Open Major 9 -
61 Ignacy Eidrigevicius PROELIA Warszawa Regular Production Minor 9 -
62 Wojciech Żyto ZKS Warszawa Regular Open Major 9 -
63 Maciej-Roch Pietrzak Proelia Regular Open Major 9 -
64 Arkadiusz Bonik Bonik Colt Wrocław Regular Standard Minor 10 -
65 MACIEJ ROCH PIETRZAK PROELIA Regular Open Major 10 -
66 SŁAWOMIR CZAUDERNA ZKS Senior Open Major 10 -
67 JANUSZ ŚWIĄTEK CWKS LEGIA WARSZAWA Senior Open Major 10 -
68 Rafal Pojda Cover Regular Production Minor 10 -
69 Paweł Moder T.S. Bellona Regular Open Major 10 -
70 Marcin Rożek ZKS Regular Production Minor 10 -
71 Robert Markowski Shooting Academy Senior Standard Minor 11 -
72 Marcin Wojcieszek Sigma Shooting Regular Standard Minor 11 -
73 Maciej Wiśniewski Czarny Extreme-tech Regular Production Minor 11 -
74 Radosław Abel KABAR Łódź Regular Production Minor 11 -
75 Marcin Rudnicki IGLICA Warszawa Regular Production Minor 11 -
76 Grzegorz Popiołek OSS Rybieniec Regular Production Minor 11 -
77 Dariusz Brzezinski Proelia Warszawa Regular Standard Major 11 -
78 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 12 -
79 Piotr Żewierżejew ARDEA Senior Classic Minor 12 -
80 Michał Rożyński SKS Ardea Regular Classic Minor 12 -
81 PIOTR Samson KS Skaut Regular Production Minor 12 -
82 Adrian Samson KS Skaut Junior Production Minor 12 -
83 Marcin Bienias Bienias Wss Jonkowo Regular Standard Minor 12 -
84 Marcin Rudnicki IGLICA Warszawa Regular Production Minor 13 -
85 Paweł Witkowski SKS Ardea Regular Production Optic Minor 13 -
86 Małgorzata Witkowska SKS Ardea Lady Classic Minor 13 -
87 Maciej Jarzabek Ardea Regular Standard Minor 13 -
88 Jacek Czubasiewicz Ardea Senior Standard Minor 13 -
89 Jarosław Hoszard SKS Ardea Senior Standard Minor 13 -
90 Remigiusz Filipiak SKS Ardea Regular Standard Minor 13 +
91 Marek Radulski Radulski 308 Białystok Regular Open Major 14 -
92 Krzysztof Zajączkowski Zajączkowski 308 Białystok Regular Standard Minor 14 -
93 Krystian Pogorzelski Legion Wschodni Regular Production Minor 14 -
94 Piotr Sienkiewicz KS Gatling Połczyn Junior Standard Minor 14 -
95 Sławomir Radulski Combat Shooting Knyszyn Regular Standard Minor 14 -
96 Małgorzata Murzydło Ardea Lady Standard Minor 14 -
97 Andrzej Hoczyk KS Tarcza Lok Starogard Gdanski Junior Standard Minor 14 -
98 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 15 -
99 Marcin Dudziński WKS FLOTA Elbląg Regular Standard Minor 15 +
100 Marcin Serema SKS Ardea Regular Standard Minor 15 +
101 Rafał Kaźmierowski KSI Gdynia Regular Standard Major 15 -
102 Marcin Książek Cover Regular Production Minor 15 -
103 Michał Szuber Defendu Poznań Regular Production Minor 15 -
104 Jacek Ostrzycki T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 16 -
105 Wojciech Kaczmarek T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor 16 +
106 Jacek Kicerman T.S. Gwardia Olsztyn Super Senior Production Minor 16 -
107 Tomasz Bajerowski LOK VIP Olsztyn Super Senior Production Minor 16 -
108 Tomasz Niedźwiecki WSS Jonkowo Senior Production Minor 16 +
109 Krzysztof Pietkun T.S. Gwardia Olsztyn Regular Production Minor 16 -
110 Joerg Kaehler Hanseatic Gun Club, Hamburg, Germany Senior Production Minor 17 -
111 Krzysztof Sanecznik LOK Rybnik Super Senior Standard Minor 17 -
112 Rafał Brudnicki Iglica Regular Standard Minor 17 -
113 Przemek Słodkowski-Struzik ZKS arszawa Regular Standard Minor 17 -
114 Jacek Gdowski ZSD Senior Standard Minor 17 -
115 Lukasz Herman ZSD Regular Standard Minor 17 -
116 Krzysztof Wołek ZSD Regular Standard Minor 17 -
117 Zbigniew Koprowski SDBKJG Regular Production Minor 18 -
118 Robert Rzemiński SDBKJG Regular Production Minor 18 -
119 Marek Stelmaszczyk VIS Gostyń Regular Production Minor 18 -
120 Bartosz Kosowski UR Jawor Regular Standard Minor 18 -
121 Krzysztof Łuczakowski Legia Warszawa Regular Standard Minor 18 -
122 Tomasz Marcińczyk Gtor Białystok Regular Production Minor 18 -
123 Anna Marcinczyk Grot Białystok Lady Production Minor 18 -
124 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 19 -
125 Mirosław Magda Magda WKS Śląsk Wrocław Senior Standard Minor 19 -
126 Adam Ruciński Cover Regular Production Minor 19 -
127 Zbigniew Kaletka KS Silesia Guns Regular Production Optic Minor 19 -
128 Paweł Pieńkowski Dragon Siedlce Regular Standard Minor 19 -
129 Paweł Wojnarowski Hetman Nysa Regular Standard Minor 19 -
130 Piotr Sobolewski Sobolewski Legia Warszawa Senior Standard Minor 19 -
131 Antoni Skrajny DRAGON SIEDLCE Regular Open Major 20 +
132 Michal Gardian Delfin Regular Production Minor 20 -
133 Krzysztof Kobos TKS Regular Production Optic Minor 20 -
134 Wilhelm Wilim Zks Regular Production Minor 20 -
135 Michał Bogdański Expert Jaworzno Regular Standard Minor 20 -
136 Damian Haręża EXPERT Jaworzno Regular Standard Minor 20 -
137 Braun Jürgen BDS LV1 Senior Production Optic Minor 20 -
138 Tomasz Mokwiński Cover Regular Production Minor 21 -
139 Piotr Roszkowski WKS Flota Gdynia Regular Open Major 21 -
140 Sebastian Predel WKS Flota Gdynia Regular Production Minor 21 -
141 Arkadiusz Banach Walter Gdynia Regular Production Minor 21 -
142 Marcin Golas WKS Flota Gdynia Junior Standard Minor 21 -
143 Mariusz Lipiński ZKS Warszawa Regular Production Optic Light Minor 21 -
144 Piotr Szołkowski PROELIA Warszawa Senior Production Minor 22 -
145 Jarosław Leoniec WKS 10 Olsztyn Regular Production Minor 22 -
146 Amadeusz Szyszka OKS Husarz Regular Production Optic Minor 22 -
147 Paweł Jakubowski WKS 10 Regular Production Minor 22 -
148 Rafał Kowalewski SKS BIELIK Dźwierzuty Regular Production Minor 22 -
149 Mateusz Rybka Legia Warszawa Regular Standard Minor 22 -
150 SLOT SĘDZIOWSKI SLOT SĘDZIOWSKI Junior Standard Minor 23 -
151 Emil Woliński ks snajper Regular Standard Minor 23 +
152 Andrzej Zieliński KS GARDA Regular Production Minor 23 -
153 Marcin Seń Legia Warszawa Regular Standard Minor 23 -
154 Sebastian Dźwig CSS CZĘSTOCHOWA Regular Standard Minor 23 -
155 Dominik Górski legia Regular Classic Minor 23 -
156 Jolanta Hubicka Colt Lady Standard Minor 24 -
157 Marcin Sobiech Expert Jaworzno Regular Standard Minor 24 -
158 Robert Wyzgała Kabar Łódź Senior Open Minor 24 -
159 Arkadiusz Jaźwiński Legia Regular Open Major 24 -
160 Andrzej Tomczak Legia Warszawa Senior Standard Major 24 -
161 Jacek Unold Amator Wrocław Super Senior Production Minor Prematch -
162 Pawel Panieński Tarcza 96 Poznań Senior Production Minor Prematch -
163 Magdalena Wrzesień-Ostrowska Legia Warszawa Lady Standard Minor Prematch -
164 Michał Ostrowski LEGIA Warszawa Regular Production Minor Prematch -
165 Jürgen Braun Berlin Senior Production Minor Prematch -
166 Emilia Kabatek Berlin Lady Production Minor Prematch -
167 Viola Moser Berlin Lady Production Minor Prematch -
168 Michał Mankiewicz Shooting academy Senior Standard Minor Prematch -
169 Aniela Lotko=Łozińska WSS Lady Production Minor Prematch -
170 Tomasz Szopinski Adres Gdańsk Senior Standard Minor Prematch -
171 RAFAL NOWAKOWSKI COVER Regular Production Minor Prematch -
172 RAFAŁ MŁOCHOWSKI COVER Regular Production Minor Prematch -
173 Paweł Ciurzyński CSS Częstochowa Regular Production Minor Prematch -
174 Wojciech Dmoch Dmoch Legia Senior Classic Minor Prematch -
175 Grzegorz Bałuszyński Tarcza Szamotuly Regular Production Minor Prematch -
176 Piotr Bałuszyński Tarcza Szamotuły Senior Production Minor Prematch -
177 Mirosław Wielechowski WKS10 Olsztyn Regular Production Minor Prematch -
178 Krzysztof Michalik SQUAD KRAKÓW Regular Standard Major Prematch +
179 Krzysztof Michałowski MKS Gryf Szczecin Regular Open Major Prematch -
180 Adam Szuliński STS Szczecin Senior Open Major Prematch -
181 Lechosław Buszkiewicz Tarcza Szamotuły Senior Open Major Prematch -
182 Maciej Szczygielski Tarcza Szamotuły Regular Standard Major Prematch -
183 Adam Szuliński Szuliński STS Szczecin Senior Open Major Prematch -
184 Maciej Mizuro WSS Wrocław Regular Production Optic Minor Prematch -
185 Mariusz Duda ZSD Senior Standard Major Prematch +
186 Karol Sieczka KVG Paczółtowice Junior Production Minor Prematch -
187 Adam Sieczka KVG Paczółtowice Junior Production Minor Prematch -
188 Wojciech Poncyljusz STS Junior Standard Major Prematch -
189 Zydrunas Sinkevicius ZS Senior Open Major Prematch -
190 Marius Ivanauskas LT Regular Open Major Prematch +
191 Zuzana Botková Arsenal Lady Standard Minor Prematch -
192 Andrzej Nowarski ZKS Regular Production Minor Prematch -
193 Rafał Czarnecki KVG Senior Open Major Prematch -
194 Wojciech Chłapek HUSARZ Tułowice Regular Standard Minor Prematch +
195 Zaur Tautiev Ukraine Regular Production Minor Prematch -
196 Thomas Winter BDS LV1 Regular Open Major Prematch -
197 Bjoern Winter MAGNUM Regular Standard Minor Prematch -
198 Paweł Ostrowski LEGIA Regular Standard Minor Prematch -
199 Mateusz Bonczkowitz Magnum Regular Classic Minor Prematch -
200 Martin Hippauf Magnum Regular Production Minor Prematch -
201 Peter Stoppel Magnum Senior Production Optic Light Minor Prematch -
202 Hendrik Welzel Magnum Senior Production Optic Light Minor Prematch -
203 Piotr Duczek Dragon Siedlce Regular Standard Major Prematch -
204 Mariusz Weglarczyk Legia Regular Standard Minor Prematch -
205 Rafał Poleszak Giwera Rybnik Regular Production Minor Prematch -
206 Paweł Panieński Tarcza 96 Poznań Senior Production Minor Rezerwowy -
207 Andrzej Kornijczuk Kornijczuk OCS Piast Regular Standard Minor Rezerwowy -
208 Bartosz Janc Tarcza 96 Poznań Regular Production Minor Rezerwowy -
209 Marcin Romaniuk Legia Warszawa Regular Production Minor Rezerwowy -
210 Jarosław Grabowski LTS Legionowo Regular Production Minor Rezerwowy -
211 Maciej Kublicki CSS Częstochowa Regular Standard Minor Rezerwowy -
212 Hubert Ćwikowski Kasztelan Rzeszów Regular Production Minor Rezerwowy -
213 Adam Koper MKS LOK Rybnik Regular Production Minor Rezerwowy -
214 Tomasz Tański Legia Regular Standard Minor Rezerwowy -
215 Tomasz Smołka MKS LOK Rybnik Regular Production Minor Rezerwowy -
216 Maciej Muniak Squad Kraków Regular Standard Major Rezerwowy -
217 Dariusz Bismor Silesia Guns Regular Production Minor Rezerwowy -
218 Yury Zaytsev KSK Senior Classic Minor Rezerwowy -
219 Tadeusz Gołąb ZSD - Kraków Super Senior Open Major Rezerwowy -
220 Mikolaj Cias Legia Junior Standard Minor Rezerwowy -
221 Krzysztof Flakiewicz KABAR Junior Standard Minor Rezerwowy -
222 Zydrunas Sinkevicius ZS Senior Open Major Rezerwowy +
223 Zbigniew Świerczek KS Świt Starachowice Regular Production Optic Minor Rezerwowy -
224 Krzysztof Kaczyński ZKS Warszawa Senior Production Minor Rezerwowy -
225 Dorota Łukasik-Gola KS Gwardia Sosnowiec 1924 Lady Classic Minor Rezerwowy -
226 Andrzej Amer ARDEA Super Senior Standard Minor Rezerwowy -
227 Piotr Ludwin Kasztelan Rzeszów Senior Production Minor Rezerwowy -
228 Paulina Holtz Cover Lady Standard Minor Rezerwowy -
229 Krzysztof Zawada PROELIA Warszawa Senior Standard Minor Rezerwowy -
230 Piotr Niewiadomski Expert Jaworzno Regular Standard Minor Rezerwowy -
231 Dawid Bury zsd Regular Standard Major Rezerwowy -
232 Marcin Skowron Gatling Połczyn Zdrój Regular Production Minor Chcę sędziować -
233 Piotr Bojanowski ZKS WARSZAWA Senior Production Minor Chcę sędziować -
234 Dariusz Mierzejewski AMATOR Wrocław Senior Standard Minor Chcę sędziować -
235 Jakub Kudliński ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować -
236 Andrzej Ostrowski KS GATLING Połczyn Zdrój Regular Standard Minor Chcę sędziować -
237 Adam Włoczewski Włoczewski ZSD Regular Production Minor Chcę sędziować -
238 Mateusz Włoczewski Włoczewski ZSD Junior Production Minor Chcę sędziować -
239 Tomasz Ciechanowski Ardea Gdańsk Regular Classic Minor Chcę sędziować -
240 Tomasz Czekala Proelia Regular Production Minor Chcę sędziować -
241 Bartosz Sadlon Hetman Nysa Regular Standard Minor Chcę sędziować -
242 Jacek Czajczyński CSS Czestochowa Regular Production Minor Chcę sędziować -
243 Rafał Goslicki Goslicki CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka Junior Classic Minor Chcę sędziować -
244 Witold Załuska KSI Gdynia Regular Standard Minor Chcę sędziować -
245 Halinka Drożdż Blaster Bielsko-Biała Lady Standard Minor Chcę sędziować -
246 Zbigniew Kubicz KS Skaut Regular Production Minor Chcę sędziować -
247 Piotr Kuczyński AMATOR Wrocław Senior Standard Minor Chcę sędziować -
248 Anna Skwarek Ks Gatling Połczyn Zdrój Lady Standard Minor Chcę sędziować -
249 Piotr Adamiak Ks Gatling Połczyn Zdrój Regular Standard Minor Chcę sędziować -
250 Zbigniew Kubicz KS Skaut Regular Production Minor Chcę sędziować -
251 Jurand Koput Tarcza Szamotuły Super Senior Open Major Chcę sędziować -
252 Alexander Szabo Arsenal SC Senior Open Major Chcę sędziować -
253 Adam Minkowski WSS Jonkowo Regular Production Minor Chcę sędziować -
254 Wojciech Gądek Gądek TS44 Regular Production Minor Chcę sędziować -
255 Adriana Jarząbek KS Amator Wrocław Lady Standard Minor Chcę sędziować -
256 Jacek Gruszczyński ZKS Warszawa Regular Classic Minor Chcę sędziować -
257 Sebastian Kaczmarczyk Skaut Junior Production Minor Chcę sędziować -
258 Paweł Łoziński WKS SLĄSK Senior Standard Minor Chcę sędziować -
259 Daniel Jurecki TS44 Regular Production Minor Chcę sędziować -
260 Slavek Kurczewski CPPC Cape Town, RSA Super Senior Standard Major Chcę sędziować -
261 Dariusz Bryniak ZKS Warszawa Regular Production Minor Chcę sędziować -
262 Tomasz Sowa TS44 Regular Production Minor Chcę sędziować -
263 Jacek Stanclik KS Proelia Senior Production Minor Chcę sędziować -
264 Tadeusz Górka Górka Krokus Nowy Sącz Super Senior Production Minor Chcę sędziować -
265 Marek Markowski Klub Strzelających Inaczej Gdynia Senior Classic Minor Chcę sędziować -
266 Tomasz Bajdan KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ Regular Standard Minor Chcę sędziować -
267 Marian Kopiec CWKS Legia Warszawa Super Senior Production Minor Chcę sędziować -
268 Wojciech Filipczak KKS ViS Kwidzyn Regular Production Minor Chcę sędziować -
269 Marcin Stawiarski STS Szczecin Regular Production Minor Chcę sędziować -
270 Łukasz Łaptaś KS Garda Senior Classic Minor Chcę sędziować -
271 Piotr Mosakowski KKSVIS Regular Production Minor Chcę sędziować -
272 Arkadiusz Szymanek BELLONA Kalisz Senior Standard Minor Chcę sędziować -
273 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Regular Standard Minor Chcę sędziować -
274 Paweł Olech STS Szczecin Senior Standard Minor Chcę sędziować -
275 Sławomir Chmielewski Legia Warszawa Senior Classic Minor Chcę sędziować -
276 Artur Piasecki STS Szczecin Regular Standard Major Chcę sędziować -

Shooting-Academy.pl

ul. Św. Rocha
95-045 Parzęczew /k Łodzi


Email:
kontakt@shooting-academy.pl


Tel. kom. 602 221 507


Współrzędne GPS:
51 56' 6" E: 19 12' 12"